Haftanın 7 günü bizi arayabilirsiniz

ANADOLU HURDA METAL TİCARET

DEPO VE OFİS : FERHATPAŞA  MAH. 49. SOKAK ATAŞEHİR/İSTANBUL

Anadolu Hurda  İstanbul ili başta olmak üzere Kocaeli, Gebze, İzmit, İzmir, Bursa ,Çanakkale, Tekirdağ, Balıkesir, Antalya, Bodrum, Bolu, Manisa vs. birçok ilimizden özellikle İstanbul ilimizin Anadolu ve Avrupa Yakası’ndan her türlü hurda alımlarınızı en hızlı ve en şeffaf bir şekilde yapmaktayız. Firmamız hurda olarak değerlendirilebilinecek bütün hurda çeşitlerinin , inşaat hurdalarının alımlarını yapmaktadır.

Başlıca BAKIR , KABLO ,SARI (pirinç), KALAY, ALÜMİNYUM, krom, BEKÇİ KULÜBESİ,  çelik, antimiyon, 2. el eşyaların alımı, demir hurdası, inşaat  huradası, bilgisayar hurdası ve hurda kasalar, hurda çelik para kasaları, MOBA , ANAKART, hurda petek ,  klima hurdası, plastik hurdası, kağıt hurdası, hurda makinalar (çamaşır makinası,bulaşık makinası,kurutma makinası gibi), pvc gibi aklınıza gelen her türlü hurdalarınızın alımını yapıyoruz. Ve yine hatırlatıyoruz hurdalarınızı en yüksek fiyattan bizler alıyoruz. 20 senedir profesyonel ekibimiz ile Anadolu Yakası’nda en kaliteli en hızlı hizmeti sizlere sunmaktayız.  %100 müşteri memnuniyeti için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Satmak istediğiniz hurda veya hurdalarınız için bizlere internet adresimizden,mail adresimizden ya da telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Whatsapp uygulaması üzerinden hurda veya hurdalarınızın fotoğrafını çekip bizlere gönderiniz . Bizlere gönderdiğiniz fotoğraflar ve vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizler için bir fiyat çıkarıyoruz. Sizler için çıkarmış olduğumuz  fiyatlarda tam net olarak hurdanın ağırlığını bilmediğimiz için yaklaşık vermiş olduğumuz size sunduğmuz  fiyatlarımızdır. ..

Anadolu Hurda olarak 7/24 hizmetinize açığız. Bize istediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz bizi arayabilirsiniz. Size sadece bir telefon kadar uzağız. Bizi aradığınız zaman gerekirse sizden whatsapptan üzerinden resim isteriz. Bu istediğimiz resim elimize ulaştığında sizinle birlikte, hurdanıza veya hurdalarınıza ortalama bir fiyat belirleriz. Fiyatta anlaşır ve kararlaştıra bilirsek sizin bize atmış olduğunuz konumdan en hızlı şekilde araç göndeririz. Hurdalarınız en güvenilir şekilde tartılır ve gönderdiğimiz arabaya yüklenir. Bize güvenebilirsiniz…! Bizimle birlikte en güvenilir alışverişi yapınız. Sizinle birlikteyiz! Bize ulaşın.

En iyi fiyata hurdalarınızı değerlendirmek isterseniz bizleri haftanın 7 günü 24 saati arayabilirsiniz. Hurdalarınızı yerinizden teslim alarak ücretsiz tartı işlemimiz ile sizlerle birlikte tartım işlerini şeffaf bir şekilde yapmaktayız. Ayrıca hurda alım ve satımı dışında da bizleri arayarak hurda fiyatlarını dilediğiniz zaman bizden öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Site Mahallesi Hurda olarak aşağıdaki linklerden bize ulaşın.

TIKLA ARA 

WHATSAPP MESAJ BUTONU

İstanbul Anadolu Yakası Hurdacı‘nın Hizmetleri

  1. Adresten Teslim
  2. Ücretsiz Nakliye
  3. Ücretsiz Tartım İşlemleri
  4. Anında Ödeme
  5. En Hızlı Hizmet
  6. En Kaliteli Hizmet
  7. %100 Müşteri Memnuniyeti

İstanbul’da Geri Dönüşüm Bizim İşimiz !

Anadolu Hurda olarak İstanbul’Un Anadolu Yakasının genelinde toptan hurda alım satımı yapmaktayız . Anadolu Hurda olarak hurda demir ve her türlü geri dönüşüm sayesinde ülkemize kazandırıp, ülke ekonomisine katkılarda bulunmaktayız. Firmamız tüm yükleme işlemlerini kendi bünyesinde yetişmiş deneyimli ekip ve ekipmanları tarafından yapmaktadır. Site Mahallesi Hurda olarak en hızlı şekilde araçları müşterilere göndermekteyiz ve yerinizde tartarak hurdalarınızı almaktayız. Hurdalarınızı değerine yerinden kendi araçlarımızla alıyor ,hurda teslimatlarımızı eksiksiz ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Her nevi hurdayı yerinde nakit alıyoruz . En iyi fiyata hurdalarınızı değerlendirmek isterseniz bizleri haftanın 7 günü 24 saati arayabilirsiniz. Ayrıca hurda alım ve satımı dışında da bizleri arayarak hurda fiyatlarını dilediğiniz zaman bizden öğrenebilirsiniz. Bize ulaşın.

Kenan Baytar

(0536) 614 6326

 

İYİ GÜNLER… İYİ GÜNLER… İYİ GÜNLER…İYİ GÜNLER… İYİ GÜNLER… İYİ GÜNLER…İYİ GÜNLER… İYİ GÜNLER… İYİ GÜNLER…

WHATSAP-GSM: (0536) 614 6326
GSM2: (0538) 307 5251

EMAİL:  anadoluhurda34@gmail.com