Beylikdüzü Hurdacı 0536 614 6326 Kablo Bakır Sarı Hurdacısı

Kategori: beylikdüzü hurda | 0

Beylikdüzü Hurdacı

Beylikdüzü Hurdacı 0536 614 6326 olarak 7/24 yaklaşık 20 senedir İstanbul Beylikdüzün’de hurda alım satımını en güvenli bir şekilde yapmaktayız. Beylikdüzü Hurdacı olarak firmamız hurda olarak değerlendirilebilinecek bütün hurda çeşitlerinin , inşaat hurdalarının alımlarını yapmaktadır.  Başlıca BAKIR , KABLO ,SARI (pirinç), KALAY, ALÜMİNYUM, krom, BEKÇİ KULÜBESİ,  çelik, antimiyon, 2. el eşyaların alımı, demir hurdası, inşaat  huradası, bilgisayar hurdası ve hurda kasalar, hurda çelik para kasaları, MOBA , ANAKART, hurda petek ,  klima hurdası, plastik hurdası, kağıt hurdası, hurda makinalar (çamaşır makinası,bulaşık makinası,kurutma makinası gibi), pvc gibi aklınıza gelen her türlü hurdalarınızın alımını yapıyoruz.

TIKLA ARA 

WHATSAPP MESAJ BUTONU

Hurdalarınızı En Yüksek Fiyattan Biz Alıyoruz !

Satmak istediğiniz hurda veya hurdalarınız için bizlere internet adresimizden,mail adresimizden ya da telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Whatsapp uygulaması üzerinden hurda veya hurdalarınızın fotoğrafını çekip bizlere gönderiniz . Bizlere gönderdiğiniz fotoğraflar ve vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizler için bir fiyat çıkaralım. Sizler için çıkarmış olduğumuz  fiyatlarda tam net olarak hurdanın ağırlığını bilmediğimiz için yaklaşık vermiş olduğumuz size sunduğumuz  fiyatlarımızdır. . .

Sizlere bunu da telefon görüşmelerimizde sizlere altını  çizerek  önceden söylüyoruz. Ama hurda teslim alımında vermiş olduğumuz fiyatlar ile telefon konuşmalarımızda verilen fiyatlarımız ile arasında çok az bir fark vardır. Hurdalarınızı anında adresten teslim alarak hızlı bir şekilde yüklemesini yaparak sizlerle birlikte şeffaf bir şekilde tartım işlemlerimizi gerçekleştirip en son işlem olarak sizlerin değersiz olarak görmüş olduğunuz hurda veya  hurdalarınızı anında nakite çeviriyoruz. Hurdalarınıza en yüksek fiyatı biz veriyoruz.

Her nevi sarı hurdalarınız değerinde alınır, satılır. Sarı hurda, piyasada metal pirinç olarak da bilinir. Sarı, bakırın çinko karışımı bir metaldir. Hurda sarı çeşitleriniz en yüksek fiyat ile değerlendirilmektedir. Hurda sarı ne kadar kırmızıya yakınsa bakır oranı o derece yüksek ve değerlidir. Hurda sarı kablo, kapı kilitleri, musluk hurdaları, sarı hurda talaşı gibi hurdalarınızı en iyi fiyata alıyoruz.

Klima hurdalarının geri dönüşüme kazandırılması ekonomi değer açısından önemlidir. Her türlü ofis ev ve fabrika klimalarının hurdalarını değerinde alıyoruz.  Klima Hurdası alan Firmamız İstanbul bölgesinde tüm ilçelerden atıl durumdaki klima hurda çeşitlerini yerinden sökerek nakit alımını yapmaktadır. Sizde kullanım dışı arızalı klima çeşitleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ayrıca hurda şohben ve ev kullanımı hurda makinalarınızı yerinde sökerek alım yapıyoruz.

İstanbul ilinin ağırlıklı olarak Anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız. Firmamız eski klimalarınızı , bekçi kulübelerinizi , kabinlerinizi ve mobalarınızı yerinden alıyor ve her türlü sökme takma ve tartım işleri biz ve uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapıyoruz.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır..

Her çeşit hurdalarınız için aşağıdaki numaradan bizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

TIKLA ARA 

WHATSAPP MESAJ BUTONU

Taksim Hurda Olarak Hizmetlerimiz

  1. Adresten Teslim
  2. Ücretsiz Nakliye
  3. Ücretsiz Tartım İşlemleri
  4. Anında Ödeme
  5. En Hızlı Hizmet
  6. En Kaliteli Hizmet
  7. %100 Müşteri Memnuniyeti
Anadolu-Hurda-0536-614-6326
Anadolu-Hurda-0536-614-6326

En iyi fiyata hurdalarınızı değerlendirmek isterseniz bizleri haftanın 7 günü 24 saati arayabilirsiniz. Hurdalarınızı yerinizden teslim alarak ücretsiz tartı işlemimiz ile sizlerle birlikte tartım işlerini şeffaf bir şekilde yapmaktayız. Ayrıca hurda alım ve satımı dışında da bizleri arayarak hurda fiyatlarını dilediğiniz zaman bizden öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Beylikdüzü Hurda olarak aşağıdaki linklerden bizlere ulaşmak olacaktır.

Tıkla Ara

 Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

İstanbul’da Geri Dönüşüm Bizim İşimiz ! 0536 614 6326

Beylikdüzü Hurda Hurda Kablo Bakır Sarı Hurdacısı olarak İstanbul genelinde toptan hurda alım satımı yapmaktayız .Beylikdüzü Hurda olarak hurda demir ve her türlü geri dönüşüm sayesinde ülkemize kazandırıp, ülke ekonomisine katkılarda bulunmaktayız. Firmamız tüm yükleme işlemlerini kendi bünyesinde yetişmiş deneyimli ekip ve ekipmanları tarafından yapmaktadır. Beylikdüzü Hurda olarak en hızlı şekilde araçları müşterilere göndermekteyiz ve yerinizde tartarak hurdalarınızı almaktayız. Hurdalarınızı değerine yerinden kendi araçlarımızla alıyor ,hurda teslimatlarımızı eksiksiz ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Her nevi hurdayı yerinde nakit alıyoruz . Beylikdüzü Hurda Alanlar içinde en iyi ve en yüksek  fiyatı biz veriyoruz.

Klima hurdalarının geri dönüşüme kazandırılması ekonomi değer açısından önemlidir. Her türlü ofis ev ve fabrika klimalarının hurdalarını değerinde alıyoruz.  Klima Hurdası alan firmamız İstanbul bölgesinde tüm ilçelerden atıl durumdaki klima hurda çeşitlerini yerinden sökerek nakit alımını yapmaktadır. Sizde kullanım dışı arızalı klima çeşitleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ayrıca hurda şohben ve ev kullanımı hurda makinalarınızı yerinde sökerek alım yapıyoruz.İstanbul ilinin ağırlıklı olarak Anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız. Firmamız eski klimalarınızı , bekçi kulübelerinizi , kabinlerinizi ve mobalarınızı yerinden alıyoruz. Her türlü sökme takma ve tartım işleri biz ve uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Beylikdüzü Hurda Hurda Hurda Alım Ve Satım

Beylikdüzü Hurda Hurda Demir Alım Ve Satımı

Beylikdüzü Hurda Alüminyum Hurda Alım Ve Satımı

Beylikdüzü Hurda Bakır Hurdası Alım Ve Satımı

Beylikdüzü Sarı Hurdası Alım Ve Satımı

Beylikdüzü Çelik Hurdası Alım Ve  Satımı

Beylikdüzü Kablo Hurdası Alım Ve  Satımı

Beylikdüzü Gümüş Hurda Alım Ve Satımı

Beylikdüzü Anakart Alım Ve Satımı

Beylikdüzü Elektronik Kart Alım Ve Satımı

Beylikdüzü Ekran Kartı Alım Ve Satımı

Beylikdüzü Çinko Hurdası Alım Ve Satımı

Beylikdüzü Hurda Klima Hurdası Alım Ve Satımı

Beylikdüzü Araç Parçası Alım Ve Satımı

Beylikdüzü Merkez Akü Alım Ve Satımı

Beylikdüzü sim Petek Hurdası Alım Ve Satımı

Beylikdüzü Ümraniye Hurda

Beylikdüzü Kurşun Hurdası Alım Ve Satımı

Beylikdüzü Krom Hurdası Alım Ve Satımı

Beylikdüzü Demir Hurdası Alım Ve Satımı

Beylikdüzü Hurdacı Hurda Alım Ve Satımı

Beylikdüzü Kağıt Hurdası Alım Ve Satımı

Beylikdüzü Plastik Hurdası Alım Ve Satımı

Beylikdüzü Makina Hurdası Alım Ve Satımı

Beylikdüzü Mahallesi Antika Eşya Alımı

Beylikdüzü Pet Hurdası Alım Ve Satımı

Beylikdüzü Naylon Hurda Alım Ve Satımı

Beylikdüzü Palet-Kasa Alım Ve Satımı

Beylikdüzü Hurdacı 0536 614 6326 Kablo Bakır Sarı Hurdacısı

Kenan Baytar

Tıkla Ara

 Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir