Kadosan Hurdacı

Kategori: Blog | 0

Kadosan hurdacı firması ilçemizdeki en yakın hurdacı firmasıdır. Gerek Anadolu yakasında gerekse de Avrupa yakasında her nevi hurda alımı gerçekleştirilir. Hurdacılık sektörü denilince akla gelen ilk firmadır. Hurda malzeme dışında kalan, kullanılmayan malzeme atığı olarak ifade edilebilir. Hurda pek çok malzemeden oluşabilir. Günümüzde en değerli hurda ise metal hurdalardır. Hurdaların değerli kılınmasının sebebi ise geri dönüşüm ve ayrıştırma işlemleriyle birlikte hammadde olarak yeniden kullanılması olarak ifade edilmektedir. Bu sayede hurdanın başlı başına bir piyasasının bulunması ve bu nedenle de sürekli değişim gösteren fiyatların ortaya çıkmasına neden olmuştur.

Günümüz şartlarında teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte ürünler de sık sık değişmekte ve ilerlemektedir. Bu sayede hurda olarak ifade edilen eşya ya da malzemelerde artmaktadır. Artan bu malzemeler istenilen yerden hurda olarak değerince alınmaktadır. Daha sonra hurdalar eritilir ve yeniden hammadde haline getirilir. Bu sayede hem hammadde ihtiyacı azalırken hem de parçalar işlevini yerine getirir. Aynı zamanda ülke için de önemli katkıları bulunmaktadır. Ülke ihtiyaçlarını karşılayacak olan hurdaya ödenecek döviz miktarının ülkede kalmasını sağlamaktadır.

Ayrıca hurdaların geri dönüşümüyle birlikte kullanılacak olan enerjiden de tasarruf edilecektir. Sıfır bir ürünü yaratmak, işlemek ve piyasaya sürmek oldukça enerji ve maliyet gerektiren bir durum iken hurdacılık bu maliyeti daha ekonomik bir hale getirmektedir. Kadosan hurdacı, Kadosan ve çevre ilçelerden hurda alımı yapmaktadır. En yakın hurdacılık hizmetleri için iletişime geçebilirsiniz. Hurdacı firması olarak metal hurda alımı yapmaktayız. Belirttiğiniz adresten tüm hurdalarınızı almaktayız.

Bakır hurdası eski eşyalar, bakır kaplar, soyma bakır, bakır talaşı, içerisinde bakır bulunan malzemeler, bakır hurda ve bakır geri dönüşümü olabilecek tüm materyalleri Kadosan Hurdacı bakır hurda alımı ile değerinde fiyatlar ile alım yapılmaktadır. Bakır hurdası alımı çoğunlukla elektrik elektronik sektörlerinin yanı sıra işyerlerini ve atölyelerden elde edilmektedir. Bakır hurdalarından elde edilen geri dönüşüm birçok alanda kullanılmaktadır. Bakır hurdalar dönüştürüldüklerinde elektronik aletlerin yapımında kablo gibi materyallerde aydınlatma ve diğer ekonomik faaliyetlerde kullanılabilmektedir.

Çelik olan tüm malzemeler hurda olarak alındığında çeliğin geri dönüşümünde kalitesinde bir eksilme olmadığı için çelik hurdası alımı tercih edilen bir malzemedir. Kadosan Hurdacı çelik hurda olarak tüm çelik hurdalarının değerinde alımını yaparak geri dönüşüm sağlamaktadır. Çelik hurdalar arasında çelik çatı hurdaları, sandviç panel hurdaları, eski fabrikaların sökümünden elde edilen çeliklerin alımı yapılmaktadır. Çelik hurdaları eritilerek birçok defa kullanılabildiği için geri dönüşümde oldukça tercih edilen ve çelik hurdalarının toplanarak dönüştürülmesi ekonomiye katkı sağlamaktadır. Çelik hurdaları geri dönüşüm yapıldıklarında özellikle üretim faaliyeti içinde olan dayanıklı tüketim malları, otomotiv sektörü, gıda üretimi yapan firmalar, fabrikaların iş makinaları yapımı gibi sayısız alanda kullanılabilmektedir.

Alüminyum hurda alımı içerisinde alüminyum hurda eşyalar, eski alüminyum araç ve gereçler yer aldığı gibi alüminyum kapı ve pencere profillerinin hurdası, alüminyum motor hurdası, alüminyum talaş, alüminyum piston, alüminyum jant ve diğer alüminyum hurdaları Kadosan Hurdacı güvencesiyle değerinde alınır. Alüminyum doğada az bulunan bir maden olduğu için geri dönüşüm sayesinde endüstri ve ekonomik alanlarda kullanılarak geri dönüşüm esnasında değerini kaybetmeyen bir hurda çeşidi olmaktadır. Alüminyum hurdalar dönüştürüldüklerinde çok çeşitli malzeme ve ekipman üretimi ve imalatında kullanılabilmektedir.

Elinizde bulunan bütün demir hurdası türleri için hurdacı firmamız Kadosan Hurdacı ile irtibat kurabilirsiniz. Firmamız tarafından alınan demir hurdaları geri dönüşüme kazandırılmakta ve geri dönüşümleri sağlanmaktadır. Adresinizden alınan hurdalar Kadosan Hurdacı tarafından en kısa sürede alınarak hammaddeye çevrilmektedir. Kadosan hurda alan yerler içerisinde firmamız ilk sıradadır. Demir hurdasının çok çeşidi vardır. Her biri hurdacı firmamız tarafından satın alınır.

Yorumlar kapalıdır.