Çarşı Mahallesi Hurda – Hurdacı – Hurdacısı – 0536-614-6326

Kategori: Çarşı Mahallesi Hurda | 0

Çarşı Mahallesi Hurda

Çarşı Mahallesi Hurda olarak 20 yıldır sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Çarşı Mahallesi’nin bütün her yerinden en hızlı hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Ve en güvenilir bir şekilde sizlere hizmet veriyoruz. Çarşı Mahallesi Hurda olarak yükleme nakliye işlerinizi ve ücretsiz şeffaf tartım işlemlerinizi firmamızdaki en tecrübeli ve deneyimli arkadaşlarımızla en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Satmak istediğiniz hurda veya hurdalarınız için bizlere internet veya telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Whatsapp uygulaması üzerinden hurda veya hurdalarınızın fotoğrafını çekip bizlere gönderiniz . Bizlere gönderdiğiniz fotoğraflar ve vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizler için bir fiyat çıkarıyoruz. Sizler için çıkarmış olduğumuz  fiyatlarda tam net olarak hurdanın ağırlığını bilmediğimiz için yaklaşık vermiş olduğumuz size sunduğmuz  fiyatlarımızdır. . .

Sizlere bunu da telefon görüşmelerimizde sizlere altını  çizerek  önceden söylüyoruz. Ama hurda teslim alımında vermiş olduğumuz fiyatlar ile telefon konuşmalarımızda verilen fiyatlarımız ile arasında çok az bir fark vardır. Hurdalarınızı anında adresten teslim alarak hızlı bir şekilde yüklemesini yaparak sizlerle birlikte şeffaf bir şekilde tartım işlemlerimizi gerçekleştirip en son işlem olarak sizlerin değersiz olarak görmüş olduğunuz hurda veya  hurdalarınızı anında nakite çeviriyoruz. Bizlere alttaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Her Çeşit Hurda Alım Satım İşlemlerinizi Anında Yapıyoruz !

Çarşı Mahallesi Hurda hurdası, nikel hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kağıt karton hurdası, plastik hurdası, çelik hurdası, nikel hurdası, çinko hurdası, sarı hurdası, çamaşır makinesi – buzdolabı gibi beyaz eşya alımı, inşaat hurda alımı, pvc pencere hurda alımları ve hurda sınıfına giren diğer hurda alım satım işleri yapıyoruz.

En iyi fiyata hurdalarınızı değerlendirmek isterseniz bizleri haftanın 7 günü 24 saati arayabilirsiniz. Hurdalarınızı yerinizden teslim alarak ücretsiz tartı işlemimiz ile sizlerle birlikte tartım işlerini şeffaf bir şekilde yapmaktayız. Ayrıca hurda alım ve satımı dışında da bizleri arayarak hurda fiyatlarını dilediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.

Çarşı Mahallesi Hurda olarak Çarşı merkez ve semtlerinde toptan hurda alım satımı yapmaktayız. Her nevi hurdayı yerinde nakit alıyoruz. Çarşı’nın bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız. Çarşı Mahallesi Hurda olarak en hızlı şekilde araçları müşterilere göndermekteyiz ve yerinizde tartarak hurdalarınızı almaktayız. Çarşı Mahallesi Hurda alanlar içinde en iyi fiyatı biz veriyoruz.

Anadolu-Hurda-0536-614-6326
Anadolu-Hurda-0536-614-6326

Çarşı Mahallesi Hurda Olarak Alımını Yaptığımız Hurdalar

Çarşı Mahallesi Her Çeşit Kablo Alımı

Çarşı Mahallesi Sarı Hurdası Alımı

Çarşı Mahallesiı Bakır Hurdası Alımı

Çarşı Mahallesi Soyma Bakır Alımı

Çarşı Mahallesi Krom Hurdası Alımı

Çarşı Mahallesi Kurşun Hurdası Alımı

Çarşı Mahallesi Alüminyum Hurdası Alımı

Çarşı Mahallesi  Profil Alüminyum Alımı

Çarşı Mahallesi Sert Hurda Alımı

Çarşı Mahallesi Akümülatör ( AKÜ ) Hurda Alımı

Çarşı Mahallesi Dkp Hurda Alımı

Çarşı Mahallesi Hurda Beyaz Eşya Alımı

Çarşı Mahallesi Madeni Hurda Alımı

Çarşı Mahallesi Demir Alımı Hurda

Çarşı Mahallesi Demir Talaşı  Hurda Alımı

Çarşı Mahallesi Sac Hurda Alımları Alımı 

Çarşı Hurda-Hurdacı-Hurdacısı-0536-614-6326

Kenan Baytar

(0536) 614 6326

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.