Çekmeköy Bakır Sarı Hurdacısı – 0536 614 6326

Kategori: Çekmeköy Bakır Sarı Hurdacısı | 0

Çekmeköy Bakır Sarı Hurdacısı

Çekmeköy Bakır Sarı Hurdacısı olarak firmamız İstanbul, Çekmeköy ilçemizin her mahallesinden hurdalarınızı ve geri dönüşüm ürünlerinizi alıyoruz.Günün her saati hizmetimiz mevcuttur. Eski ev eşyaları, kullanım ömrünü tamamlamış kombi hurdası, televizyon hurdası, bilgisayar ve ekipmanları hurdası, elektronik hurdalar, çamaşır makinesi  hurdası, buzdolabı hurdası, kurutma makinesi hurdası, ütü hurdası, plastik ve pet hurdası, pvc pimapen hurdası, kentsel dönüşüm hurdaları, kağıt karton hurdası ve geri dönüşümü, Çekmeköy atık kağıt toplama depo temizliği ve şantiye hurdalarınızı alıyoruz. Çekmeköy hurda alanlar olarak sizlere bir numara hizmet sunuyoruz.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Her nevi sarı hurdalarınız değerinde alınır ve değerinde satılır. Sarı hurda, piyasada metal pirinç olarak da bilinir. Sarı, bakırın çinko karışımı bir metaldir. Hurda sarı çeşitleriniz en yüksek fiyat ile değerlendirilmektedir. Hurda sarı ne kadar kırmızıya yakınsa bakır oranı o derece yüksek ve değerlidir. Hurda sarı kablo, kapı kilitleri, musluk hurdaları, sarı hurda talaşı gibi hurdalarınızı en iyi fiyata alıyoruz.

Klima hurdalarının geri dönüşüme kazandırılması ekonomi değer açısından önemlidir. Her türlü ofis ev ve fabrika klimalarının hurdalarını değerinde alıyoruz.  Klima Hurdası alan Firmamız İstanbul bölgesinde tüm ilçelerden atıl durumdaki klima hurda çeşitlerini yerinden sökerek nakit alımını yapmaktadır. Sizde kullanım dışı arızalı klima çeşitleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ayrıca hurda şöfben ve ev kullanımı hurda makinalarınızı yerinde sökerek alım yapıyoruz.

İstanbul ilinin ağırlıklı olarak Anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız. Firmamız eski klimalarınızı , bekçi kulübelerinizi , kabinlerinizi ve mobalarınızı yerinden alıyoruz. Her türlü sökme takma ve tartım işleri biz ve uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır..

Her çeşit hurdalarınız için aşağıdaki numaradan bizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Hurdalarınızın değerini nakit olarak ödeme yapmaktayız.  Çekmeköy Bakır Sarı Hurdacısı olarak bizleri arayarak ulaşabilir ve bizlere iletişim bilgilerinizi vererek size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Çekmeköy Bakır Sarı Hurdacısı Olarak Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Çekmeköy ‘de Alım Yaptığımız Diğer Hurda Çeşitleri ;

Hurda paslanmaz çelik,paslanmaz sac,alüminyum sac,dkp hurda,inşaat demiri,inşaat iskelesi,çelik halat, çelik boru,pik talaşı,hurda sac,hurda boru,demir boru,çelik boru,demir talaşı,alüminyum talaşı,çelik,çelik kablo,çelik halat,alüminyum kablo,alüminyum tel,alüminyum profil,alüminyum talaşı, plastik boru,hurda demir korkuluk,demir çit,demir parmaklık,demir merdiven,söküm işleri,çamaşır makinası,bulaşık makinası,klima hurdası,buzdolabı motoru ve hurdası,jeneratör,şanzıman,fan,hurda araba parçaları,pvc pencere,pvc pencere sökümü,hurda pimapen,pvc kapı,enjeksiyon makinası,pres, torna,hurda kırma makinası,hurda kalorifer kazanı,hurda konteyner,yük konteyneri,tır ve kamyon dorsesi,klima santralleri,pet şişeler,sarı musluk,su boruları,taşyünü paneli,pvc işleme makinesi,soğutma sistemleri,sanayi makinaları,tekstil makinaları,metal,alüminyum kapı,araba parçaları,radyatör,paslanmaz boru,çatı paneli,çatı sacı,kompresör hurdası,pimaş boru,hurda yangın merdiveni,civata,zincir,kepenk,demir direk,demir kapı,asansör hurdası,döküm petek,hurda petek,radyatör,radyatör sökümü,elektrik kablo makarası,kablo makarası,elektrik motoru,jant,imalat artığı dkp,hurda pano ve trafo hurdalarının alımı firmamız tarafından yapılmaktadır. Fiyatlarını öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Unutmayalım Geri Dönüşüm Geleceğe ve Ekonomiye Yatırımdır !

Ayrıntılı Bilgi İçin: 

0 536 614 6326    

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir