Cemil Meriç Mahallesi Hurdacı 0536 614 63 26 Cemil Hurda Kablo Cemil Hurdacısı Ümraniye

Kategori: cemil meriç hurdacı | 0

Cemil Meriç Mahallesi Hurdacı 0536-614-6326

Cemil Meriç Mahallesi Hurdacı Cemil Hurda Kablo olarak 20 senedir profesyonel ekibimiz ile Anadolu Yakası’nda en kaliteli en hızlı hizmeti sizlere sunmaktayız. Sizlere Cemil Hurdacı olarak hurda ve ikinci el eşya alımı konusunda firmamızdaki profesyonel ekibimiz ile birlikte en hızlı, en kaliteli  ve en güvenilir bir şekilde sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. %100 müşteri memnuniyeti için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.  Ve Cemil Hurdacı  olarak hurdalarınızı en yüksek fiyattan biz alıyoruz !

Cemil Hurdacı İstanbul ili başta olmak üzere Kocaeli, Gebze, İzmit, İzmir, Bursa ,Çanakkale, Tekirdağ, Balıkesir, Antalya, Bodrum, Bolu, Manisa vs. birçok ilimizden özellikle İstanbul ilimizin Anadolu ve Avrupa Yakası’ndan her türlü hurda alımlarınızı en hızlı ve en şeffaf bir şekilde yapmaktayız. Firmamız hurda olarak değerlendirilebilinecek bütün hurda çeşitlerinin , inşaat hurdalarının alımlarını yapmaktadır.  Başlıca BAKIR , KABLO ,SARI (pirinç), KALAY, ALÜMİNYUM, krom, BEKÇİ KULÜBESİ,  çelik, antimiyon, 2. el eşyaların alımı, demir hurdası, inşaat  huradası, bilgisayar hurdası ve hurda kasalar, hurda çelik para kasaları, MOBA , ANAKART, hurda petek ,  klima hurdası, plastik hurdası, kağıt hurdası, hurda makinalar (çamaşır makinası,bulaşık makinası,kurutma makinası gibi), pvc gibi aklınıza gelen her türlü hurdalarınızın alımını yapıyoruz. Ve yine hatırlatıyoruz hurdalarınızı en yüksek fiyattan bizler alıyoruz.  0536-614-6326

Satmak istediğiniz hurda veya hurdalarınız için bizlere internet adresimizden,mail adresimizden ya da telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Whatsapp uygulaması üzerinden hurda veya hurdalarınızın fotoğrafını çekip bizlere gönderiniz . Bizlere gönderdiğiniz fotoğraflar ve vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizler için bir fiyat çıkarıyoruz. Sizler için çıkarmış olduğumuz  fiyatlarda tam net olarak hurdanın ağırlığını bilmediğimiz için yaklaşık vermiş olduğumuz size sunduğmuz  fiyatlarımızdır .

Hurdalarınızı anında adresten teslim alarak hızlı bir şekilde yüklemesini yaparak sizlerle birlikte şeffaf bir şekilde tartım işlemlerimizi gerçekleştirip en son işlem olarak sizlerin değersiz olarak görmüş olduğunuz hurda veya  hurdalarınızı anında nakite çeviriyoruz. Bizlere alttaki linklerden ulaşabilirsiniz.

TIKLA ARA 

WHATSAPP MESAJ BUTONU

Cemil Meriç Mahallesi Hurdacı’nın Hizmetleri

  1. Adresten Teslim
  2. Ücretsiz Nakliye
  3. Ücretsiz Tartım İşlemleri
  4. Anında Ödeme
  5. En Hızlı Hizmet
  6. En Kaliteli Hizmet
  7. %100 Müşteri Memnuniyeti

En iyi fiyata hurdalarınızı değerlendirmek isterseniz bizleri haftanın 7 günü 24 saati arayabilirsiniz. Hurdalarınızı yerinizden teslim alarak ücretsiz tartı işlemimiz ile sizlerle birlikte tartım işlerini şeffaf bir şekilde yapmaktayız. Ayrıca hurda alım ve satımı dışında da bizleri arayarak hurda fiyatlarını dilediğiniz zaman bizden öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Cemil Hurdacı olarak aşağıdaki linklerden bizlere ulaşmak olacaktır.,

Anadolu-Hurda-0536-614-6326
Anadolu-Hurda-0536-614-6326

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

İstanbul’da Geri Dönüşüm Bizim İşimiz !

 Cemil Hurdacı olarak İstanbul genelinde toptan hurda alım satımı yapmaktayız .  Cemil  Hurdacı olarak hurda demir ve her türlü geri dönüşüm sayesinde ülkemize kazandırıp, ülke ekonomisine katkılarda bulunmaktayız. Firmamız tüm yükleme işlemlerini kendi bünyesinde yetişmiş deneyimli ekip ve ekipmanları tarafından yapmaktadır. Cemil Hurdacı olarak en hızlı şekilde araçları müşterilere göndermekteyiz ve yerinizde tartarak hurdalarınızı almaktayız. Hurdalarınızı değerine yerinden kendi araçlarımızla alıyor ,hurda teslimatlarımızı eksiksiz ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Her nevi hurdayı yerinde nakit alıyoruz . Cemil Hurdacı alanlar içinde en iyi ve en yüksek  fiyatı biz veriyoruz.

Klima hurdalarının geri dönüşüme kazandırılması ekonomi değer açısından önemlidir. Her türlü ofis ev ve fabrika klimalarının hurdalarını değerinde alıyoruz.  Klima Hurdası alan firmamız İstanbul bölgesinde tüm ilçelerden atıl durumdaki klima hurda çeşitlerini yerinden sökerek nakit alımını yapmaktadır. Sizde kullanım dışı arızalı klima çeşitleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ayrıca hurda şohben ve ev kullanımı hurda makinalarınızı yerinde sökerek alım yapıyoruz.İstanbul ilinin ağırlıklı olarak Anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız. Firmamız eski klimalarınızı , bekçi kulübelerinizi , kabinlerinizi ve mobalarınızı yerinden alıyoruz. Her türlü sökme takma ve tartım işleri biz ve uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

 Cemil Hurdacı Hurda Alım Ve Satım

 Cemil Hurda Demir Alım Ve Satımı

 Cemil Alüminyum Hurda Alım Ve Satımı

 Cemil Bakır Hurdası Alım Ve Satımı

 Cemil Sarı Hurdası Alım Ve Satımı

 Cemil Çelik Hurdası Alım Ve  Satımı

 Cemil Kablo Hurdası Alım Ve  Satımı

 Cemil Gümüş Hurda Alım Ve Satımı

 Cemil Anakart Alım Ve Satımı

 Cemil Elektronik Kart Alım Ve Satımı

 Cemil Ekran Kartı Alım Ve Satımı

 Cemil Çinko Hurdası Alım Ve Satımı

 Cemil Klima Hurdası Alım Ve Satımı

 Cemil Araç Parçası Alım Ve Satımı

 Cemil Merkez Akü Alım Ve Satımı

 Cemil Petek Hurdası Alım Ve Satımı

 Cemil Ümraniye Hurda

 Cemil Kurşun Hurdası Alım Ve Satımı

 Cemil Krom Hurdası Alım Ve Satımı

 Cemil Demir Hurdası Alım Ve Satımı

 Cemil Paslanmaz hurdası Alım Ve Satımı

 Cemil Kağıt Hurdası Alım Ve Satımı

 Cemil Plastik Hurdası Alım Ve Satımı

 Cemil Makina Hurdası Alım Ve Satımı

 Cemil Mahallesi Antika Eşya Alımı

 Cemil Pet Hurdası Alım Ve Satımı

 Cemil Naylon Hurda Alım Ve Satımı

 Cemil Palet-Kasa Alım Ve Satımı

 Cemil Hurdacı 0536 614 63 26 Cemil Hurda Kablo Cemil Hurdacısı Ümraniye

Kenan Baytar

(0536) 614 6326

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.