Cevizli hurdacı-hurda-hurdacısı-0536-614-6326

Kategori: cevizli hurdacı | 0

Cevizli Hurdacı 0536-614-6326

Cevizli Hurdacı olarak 20 yıldır sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Cevizli’nın bütün mahallelerinde en hızlı hizmeti sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Ve en güvenilir bir şekilde sizlere hizmet veriyoruz. Cevizli Hurdacı olarak yükleme nakliye işlerinizi ve ücretsiz şeffaf tartım işlemlerinizi firmamızdaki en tecrübeli ve deneyimli arkadaşlarımızla en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Satmak istediğiniz hurda veya hurdalarınız için bizlere internet veya telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Whatsapp uygulaması üzerinden hurda veya hurdalarınızın fotoğrafını çekip bizlere gönderiniz . Bizlere gönderdiğiniz fotoğraflar ve vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizler için bir fiyat çıkarıyoruz. Sizler için çıkarmış olduğumuz  fiyatlarda tam net olarak hurdanın ağırlığını bilmediğimiz için yaklaşık vermiş olduğumuz size sunduğmuz  fiyatlarımızdır. . .

Sizlere bunu da telefon görüşmelerimizde sizlere altını  çizerek  önceden söylüyoruz. Ama hurda teslim alımında vermiş olduğumuz fiyatlar ile telefon konuşmalarımızda verilen fiyatlarımız ile arasında çok az bir fark vardır. Hurdalarınızı anında adresten teslim alarak hızlı bir şekilde yüklemesini yaparak sizlerle birlikte şeffaf bir şekilde tartım işlemlerimizi gerçekleştirip en son işlem olarak sizlerin değersiz olarak görmüş olduğunuz hurda veya  hurdalarınızı anında nakite çeviriyoruz. Bizlere alttaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Her Çeşit Hurda Alım Satım İşlemlerinizi Anında Yapıyoruz !

Cevizli Hurdacı olarak İstanbul’un her yerinden Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm ilçelerinizden hurda alım satım işlerini yapıyoruz. Her türlü demir hurdası, nikel hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kağıt karton hurdası, plastik hurdası, çelik hurdası, nikel hurdası, çinko hurdası, sarı hurdası, çamaşır makinesi – buzdolabı gibi beyaz eşya alımı, inşaat hurda alımı, pvc pencere hurda alımları ve hurda sınıfına giren diğer hurda alım satım işleri yapıyoruz.

En iyi fiyata hurdalarınızı değerlendirmek isterseniz bizleri haftanın 7 günü 24 saati arayabilirsiniz. Hurdalarınızı yerinizden teslim alarak ücretsiz tartı işlemimiz ile sizlerle birlikte tartım işlerini şeffaf bir şekilde yapmaktayız. Ayrıca hurda alım ve satımı dışında da bizleri arayarak hurda fiyatlarını dilediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.

Cevizli Hurdacı olarak Atalar merkez ve semtlerinde toptan hurda alım satımı yapmaktayız. Her nevi hurdayı yerinde nakit alıyoruz. Atalar bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız.Cevizli Hurdacı olarak en hızlı şekilde araçları müşterilere göndermekteyiz ve yerinizde tartarak hurdalarınızı almaktayız. Cevizli Hurda alanlar içinde en iyi fiyatı biz veriyoruz.

Cevizli Hurdacı Olarak Alımını Yaptığımız Hurdalar

Cevizli Hurda Her Çeşit Kablo Alımı

 Cevizli Hurda Sarı Hurdası Alımı

Cevizli Hurda Bakır Hurdası Alımı

 Cevizli Hurda Soyma Bakır Alımı

Cevizli Hurda Krom Hurdası Alımı

 Cevizli Hurda Kurşun Hurdası Alımı

 Cevizli Hurda Alüminyum Hurdası Alımı

Cevizli Hurda Profil Alüminyum Alımı

Cevizli Hurda Sert Hurda Alımı

 Cevizli Hurda r Akümülatör ( AKÜ ) Hurda Alımı

Cevizli Hurda Dkp Hurda Alımı

 Cevizli Hurda Hurda Beyaz Eşya Alımı

Cevizli Hurda Madeni Hurda Alımı

 Cevizli Hurda  Demir Alımı Hurda

 Cevizli Hurda Demir Talaşı  Hurda Alımı

 Cevizli Hurda Sac Hurda Alımları Alımı 

Cevizli hurdacı-hurda-hurdacısı-0536-614-6326

Anadolu Hurda

anadoluhurda34@gmail.com

Kenan Baytar

(0536) 614 6326

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir