DES Hurda – Hurdacı – Hurdacılık – 0536 – 614 – 6326

Kategori: des hurdacı | 0

DES Hurda 0536-614-6326

Des Hurda olarak İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında bütün ilçelerinde yaklaşık 20 senedir en hızlı hizmeti sizlere sunuyoruz.  Des hurda olarak Anadolu ve Avrupa Yakası’nın bütün ilçelerinde ve mahallelerinde hurda alım ve hurda satımı konusunda sizlere en iyi , en hızlı , en kaliteli ve en güvenilir bir şekilde sizlere süper bir hizmet sunuyoruz ! Hurda sektöründe sizlere profesyonel anlamda yardım edecek bir internet adresi , hurdalarınızı değerinde alacak bir hurdacı , hurdacı firması arıyorsanız ve şuan bu yazıyı okuyor iseniz doğru internet sayfasındasız demektir. Her türlü hurdalarınızı en yüksek fiyattan biz alıyoruz .

Anadolu Hurda – 0536-614-6326

Pek çok çeşit hurda alım ve satımını yapan firmamız ile  İstanbul’un Ümraniye / Dudullu başta olmak üzere bütün semtlerinden hurda alım ve satımını en yüksek fiyattan yapmaktayız. Tek yapmanız gereken bizleri aramak ya da bağlantılarımız yardımı ile mesaj atmak olacaktır. Hızlı ve anında adresinize araç gönderiyoruz.

Satmak istediğiniz hurda veya hurdalarınız için bizlere internet adresimizden,mail adresimizden ya da telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Whatsapp uygulaması üzerinden hurda veya hurdalarınızın fotoğrafını çekip bizlere gönderiniz . Bizlere gönderdiğiniz fotoğraflar ve vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizler için bir fiyat çıkarıyoruz. Sizler için çıkarmış olduğumuz  fiyatlarda tam net olarak hurdanın ağırlığını bilmediğimiz için yaklaşık vermiş olduğumuz ve size sunduğumuz fiyatlarımızdır.

Hurdalarınızı anında adresten teslim alarak hızlı bir şekilde yüklemesini yaparak sizlerle birlikte şeffaf bir şekilde tartım işlemlerimizi gerçekleştirip en son işlem olarak sizlerin değersiz olarak görmüş olduğunuz hurda veya  hurdalarınızı anında nakite çeviriyoruz. Bizlere alttaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

DES Hurda'nın Hizmetleri
 1. Adresten Teslim
 2. Ücretsiz Nakliye
 3. Ücretsiz Tartım İşlemleri
 4. Anında Ödeme
 5. En Hızlı Hizmet
 6. En Kaliteli Hizmet
 7. %100 Müşteri Memnuniyeti

En iyi fiyata hurdalarınızı değerlendirmek isterseniz bizleri haftanın 7 günü 24 saati arayabilirsiniz. Ayrıca hurda alım ve satımı dışında da bizleri arayarak hurda fiyatlarını dilediğiniz zaman bizden öğrenebilirsiniz.  DES hurda olarak sizlere seve seve yardımcı oluyoruz.
Klima hurdalarının geri dönüşüme kazandırılması ekonomi değer açısından önemlidir. Her türlü ofis ev ve fabrika klimalarının hurdalarını değerinde alıyoruz.  Klima Hurdası alan firmamız İstanbul bölgesinde tüm ilçelerden atıl durumdaki klima hurda çeşitlerini yerinden sökerek nakit alımını yapmaktadır. Sizde kullanım dışı arızalı klima çeşitleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ayrıca hurda şohben ve ev kullanımı hurda makinalarınızı yerinde sökerek alım yapıyoruz.İstanbul ilinin ağırlıklı olarak Anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız. Firmamız eski klimalarınızı , bekçi kulübelerinizi , kabinlerinizi ve mobalarınızı yerinden alıyoruz. Her türlü sökme takma ve tartım işleri biz ve uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.

Başlıca Hizmet Verdiğimiz Alanlar :

 1. Des Hurda Alımı
 2. Des Hurda Satımı
 3. Des Hurda Sökme
 4. Des Fabrika Sökümü
 5. Des Bakır Hurdacısı
 6. Des Sarı Hurdacısı
 7. Des Kablo Hurdacısı
 8. Des Elektronik Hurda

Hurda sektöründe profesyonel bir hurdacı arıyor iseniz doğru adrestesiniz. Des Hurda olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Des Hurdacı Alım Ve Satım

Des Hurdacı Demir Alım Ve Satımı

Des Hurdacı Alüminyum Hurda Alım Ve Satımı

Des Hurdacı Bakır Hurdası Alım Ve Satımı

Des Sarı Hurdası Alım Ve Satımı

Des Çelik Hurdası Alım Ve  Satımı

Des Kablo Hurdası Alım Ve  Satımı

Des Gümüş Hurda Alım Ve Satımı

Des Anakart Alım Ve Satımı

Des Elektronik Kart Alım Ve Satımı

Des Ekran Kartı Alım Ve Satımı

Des Çinko Hurdası Alım Ve Satımı

Des Klima Hurdası Alım Ve Satımı

Des Araç Parçası Alım Ve Satımı

Des Akü Alım Ve Satımı

Des Petek Hurdası Alım Ve Satımı

Des Bilgisayar Ve Bilgisayar Parçası Alım Ve Satımı

Des Kurşun Hurdası Alım Ve Satımı

Des Krom Hurdası Alım Ve Satımı

Des Demir Hurdası Alım Ve Satımı

Des Paslanmaz hurdası Alım Ve Satımı

Des Kağıt Hurdası Alım Ve Satımı

Des Plastik Hurdası Alım Ve Satımı

Des Makina Hurdası Alım Ve Satımı

Des Antika Eşya Alımı

Des Pet Hurdası Alım Ve Satımı

Des köy Naylon Hurda Alım Ve Satımı

Des Palet-Kasa Alım Ve Satımı

Des Hurdacı-Hurdacı-Hurdacısı-0536-614-6326

Kenan Baytar

(0536) 614 6326

Anadolu hurda olarak sizlere iyi günler dileriz… 7/24 hizmetinizdeyiz.

Diğer hizmetlerimize göz atabilirsiniz:

kalay hurdası alımı

sarı hurdası alımı

Kablo hurdası alımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.