Etiler Hurda – Hurdacı – Hurdacısı – 0536 – 614 – 6326

Kategori: etiler hurdacı | 0

Etiler Hurda 0536-614-6326

Etiler Hurdacı olarak 20 senedir profesyonel ekibimiz ile Anadolu Yakası’nda en kaliteli en hızlı hizmeti sizlere sunmaktayız. Sizlere Etiler Hurdacı olarak hurda ve ikinci el eşya alımı konusunda firmamızdaki profesyonel ekibimiz ile birlikte en hızlı, en kaliteli  ve en güvenilir bir şekilde sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. %100 müşteri memnuniyeti için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.  Ve Etiler Hurdacı  olarak hurdalarınızı en yüksek fiyattan biz alıyoruz !

Etiler Hurdacı  İstanbul ili başta olmak üzere Kocaeli, Gebze, İzmit, İzmir, Bursa ,Çanakkale, Tekirdağ, Balıkesir, Antalya, Bodrum, Bolu, Manisa vs. birçok ilimizden özellikle İstanbul ilimizin Anadolu ve Avrupa Yakası’ndan her türlü hurda alımlarınızı en hızlı ve en şeffaf bir şekilde yapmaktayız. Firmamız hurda olarak değerlendirilebilinecek bütün hurda çeşitlerinin , inşaat hurdalarının alımlarını yapmaktadır.  Başlıca BAKIR , KABLO ,SARI (pirinç), KALAY, ALÜMİNYUM, krom, BEKÇİ KULÜBESİ,  çelik, antimiyon, 2. el eşyaların alımı, demir hurdası, inşaat  huradası, bilgisayar hurdası ve hurda kasalar, hurda çelik para kasaları, MOBA , ANAKART, hurda petek ,  klima hurdası, plastik hurdası, kağıt hurdası, hurda makinalar (çamaşır makinası,bulaşık makinası,kurutma makinası gibi), pvc gibi aklınıza gelen her türlü hurdalarınızın alımını yapıyoruz. Ve yine hatırlatıyoruz hurdalarınızı en yüksek fiyattan Etiler Hurdacı olarak bizler alıyoruz.

Satmak istediğiniz hurda veya hurdalarınız için bizlere internet adresimizden,mail adresimizden ya da telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Whatsapp uygulaması üzerinden hurda veya hurdalarınızın fotoğrafını çekip bizlere gönderiniz . Bizlere gönderdiğiniz fotoğraflar ve vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizler için bir fiyat çıkarıyoruz. Sizler için çıkarmış olduğumuz  fiyatlarda tam net olarak hurdanın ağırlığını bilmediğimiz için yaklaşık vermiş olduğumuz size sunduğmuz  fiyatlarımızdır. . .

Sizlere bunu da telefon görüşmelerimizde sizlere altını  çizerek  önceden söylüyoruz. Ama hurda teslim alımında vermiş olduğumuz fiyatlar ile telefon konuşmalarımızda verilen fiyatlarımız ile arasında çok az bir fark vardır. Hurdalarınızı anında adresten teslim alarak hızlı bir şekilde yüklemesini yaparak sizlerle birlikte şeffaf bir şekilde tartım işlemlerimizi gerçekleştirip en son işlem olarak sizlerin değersiz olarak görmüş olduğunuz hurda veya  hurdalarınızı anında nakite çeviriyoruz. Bizlere alttaki linklerden ulaşabilirsiniz.

TIKLA ARA 

WHATSAPP MESAJ BUTONU

Etiler Hurda'nın Hizmetleri
  1. Adresten Teslim
  2. Ücretsiz Nakliye
  3. Ücretsiz Tartım İşlemleri
  4. Anında Ödeme
  5. En Hızlı Hizmet
  6. En Kaliteli Hizmet
  7. %100 Müşteri Memnuniyeti

En iyi fiyata hurdalarınızı değerlendirmek isterseniz bizleri haftanın 7 günü 24 saati arayabilirsiniz. Hurdalarınızı yerinizden teslim alarak ücretsiz tartı işlemimiz ile sizlerle birlikte tartım işlerini şeffaf bir şekilde yapmaktayız. Ayrıca hurda alım ve satımı dışında da bizleri arayarak hurda fiyatlarını dilediğiniz zaman bizden öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Parseller Hurda olarak aşağıdaki linklerden bizlere ulaşmak olacaktır.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

İstanbul’da Geri Dönüşüm Bizim İşimiz !

Etiler Hurda olarak İstanbul genelinde toptan hurda alım satımı yapmaktayız . Etiler Hurda olarak hurda demir ve her türlü geri dönüşüm sayesinde ülkemize kazandırıp, ülke ekonomisine katkılarda bulunmaktayız. Firmamız tüm yükleme işlemlerini kendi bünyesinde yetişmiş deneyimli ekip ve ekipmanları tarafından yapmaktadır. Etiler Hurda olarak en hızlı şekilde araçları müşterilere göndermekteyiz ve yerinizde tartarak hurdalarınızı almaktayız. Hurdalarınızı değerine yerinden kendi araçlarımızla alıyor ,hurda teslimatlarımızı eksiksiz ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Her nevi hurdayı yerinde nakit alıyoruz . Etiler Hurda alanlar içinde en iyi ve en yüksek  fiyatı biz veriyoruz.

Klima hurdalarının geri dönüşüme kazandırılması ekonomi değer açısından önemlidir. Her türlü ofis ev ve fabrika klimalarının hurdalarını değerinde alıyoruz.  Klima Hurdası alan firmamız İstanbul bölgesinde tüm ilçelerden atıl durumdaki klima hurda çeşitlerini yerinden sökerek nakit alımını yapmaktadır. Sizde kullanım dışı arızalı klima çeşitleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ayrıca hurda şohben ve ev kullanımı hurda makinalarınızı yerinde sökerek alım yapıyoruz.İstanbul ilinin ağırlıklı olarak Anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız. Firmamız eski klimalarınızı , bekçi kulübelerinizi , kabinlerinizi ve mobalarınızı yerinden alıyoruz. Her türlü sökme takma ve tartım işleri biz ve uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Etiler Hurda Alım Ve Satım

Etiler Hurda Demir Alım Ve Satımı

Etiler Alüminyum Hurda Alım Ve Satımı

Etiler Bakır Hurdası Alım Ve Satımı

Etiler Sarı Hurdası Alım Ve Satımı

Etiler Çelik Hurdası Alım Ve  Satımı

Etiler Kablo Hurdası Alım Ve  Satımı

Etiler Gümüş Hurda Alım Ve Satımı

Etiler Anakart Alım Ve Satımı

Etiler Elektronik Kart Alım Ve Satımı

Etiler Ekran Kartı Alım Ve Satımı

Etiler Çinko Hurdası Alım Ve Satımı

Etiler Klima Hurdası Alım Ve Satımı

Etiler Araç Parçası Alım Ve Satımı

Etiler Merkez Akü Alım Ve Satımı

Etiler Petek Hurdası Alım Ve Satımı

Etiler Mahallesi Ümraniye Hurda

Etiler Kurşun Hurdası Alım Ve Satımı

Etiler Krom Hurdası Alım Ve Satımı

Etiler Demir Hurdası Alım Ve Satımı

Etiler Paslanmaz hurdası Alım Ve Satımı

Etiler Kağıt Hurdası Alım Ve Satımı

Etiler Plastik Hurdası Alım Ve Satımı

Etiler Makina Hurdası Alım Ve Satımı

Etiler Mahallesi Antika Eşya Alımı

Etiler Pet Hurdası Alım Ve Satımı

Etiler Naylon Hurda Alım Ve Satımı

Etiler Palet-Kasa Alım Ve Satımı

Etiler Hurda-Hurdacı-Hurdacısı-0536-614-6326

Kenan Baytar

(0536) 614 6326

Anadolu hurda olarak sizlere iyi günler dileriz… 7/24 hizmetinizdeyiz.

Diğer hizmetlerimize göz atabilirsiniz:

kalay hurdası alımı

sarı hurdası alımı

Kablo hurdası alımı

Hurda Kablo Bakır Sarı Hurdacısı

Hurda kablo bakır sarı hurdacısı olarak İstanbul ve çevre illerde yaklaşık 20 senedir hurda alım satımını yapmaktayız. En hızlı hizmeti sunuyoruz. Hurda kablo bakır sarı hurdacısı olarak en güvenilir , en kaliteli ve en yüksek fiyattan hurdalarınızı satmak isterseniz bizleri aşağıdaki link ve telefon bağlantılarımızdan ulaşabilirsiniz. Hurdalarınıza değer katıyoruz. Hem geri dönüşüme hemde hep birlikte bir ekip olarak ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Hurda kablo bakır sarı hurdacısı olarak KABLO BAKIR SARI HURDALARINIZI ve diğer hurdalarınızı bizimle konuşmadan asla satmayınız !

Bakır Hurdacısı 

Hurda Kablo Bakır Sarı Hurdacısı 0536 614 63 26 İstanbul
Hurda Kablo Bakır Sarı Hurdacısı 0536 614 63 26 İstanbul

    Bakır Hurdacısı olarak 20 yıldır sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.İstanbul’un  bütün semtlerinden hurda alım satım işlerinizi yapıyoruz. Rengi kızıl olan ve en çok kullanım alanına sahip madenlerden biri olan bakır , üretimde kolay bir malzeme olmasından dolayı çok eski çağlardan beridir kullanılagelmiş bir maddedir.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir