Ferhatpaşa Hurdacı-Ferhatpaşa Hurda Alım Satımı-0536 614 6326

Kategori: Ferhatpaşa Hurdacısı | 0

Ferhatpaşa Hurdacı 0536-614-6326

Ferhatpaşa Hurdacı olarak firmamız İstanbul, Ferhatpaşa’nın her caddesinden sokağından hurdalarınızı ve geri dönüşüm ürünlerinizi alıyoruz. Günün her saati hizmetimiz mevcuttur. Eski ev eşyaları, kullanım ömrünü tamamlamış kombi hurdası, televizyon hurdası, bilgisayar ve ekipmanları hurdası, elektronik hurdalar, çamaşır makinesi  hurdası, buzdolabı hurdası, kurutma makinesi hurdası, ütü hurdası, plastik ve pet hurdası, pvc pimapen hurdası, kentsel dönüşüm hurdaları, kağıt karton hurdası ve geri dönüşümü alımını da yapıyoruz.. Ferhatpaşa Hurda alanlar olarak sizlere en hızlı kaliteli ve güvenli bir hizmet veriyoruz.

Ferhatpaşa Hurdacı

Ferhatpaşa Hurdacı olarak Ferhatpaşa merkez ve semtlerinde toptan hurda alım satımı yapmaktayız. Her nevi hurdayı yerinde nakit alıyoruz. Ferhatpaşa bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız. Ferhatpaşa hurda olarak en hızlı şekilde araçları müşterilere göndermekteyiz ve yerinizde tartarak hurdalarınızı almaktayız.

Ferhatpaşa Hurdacı olarak bilgisayar hurdaları, elektronik hurdaları, ev ofis ve işyeri hurdaları, kablo hurdalarınızı değerinde nakit alım yapıyoruz. Ferhatpaşa Hurdacı olarak her türlü hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız. Ferhatpaşa Hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak Anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız. İstanbul Ferhatpaşa Hurdacı olarak eskimiş klimalarınızı yerinden alıyoruz. Her türlü sökme takma işlerini biz yapıyoruz..
Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin de kazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar en değerli hurda metallerindendir. Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Satmak istediğiniz hurda veya hurdalarınız için bizlere internet adresimizden,mail adresimizden ya da telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Whatsapp uygulaması üzerinden hurda veya hurdalarınızın fotoğrafını çekip bizlere gönderiniz . Bizlere gönderdiğiniz fotoğraflar ve vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizler için bir fiyat çıkaralım. Sizler için çıkarmış olduğumuz  fiyatlarda tam net olarak hurdanın ağırlığını bilmediğimiz için yaklaşık vermiş olduğumuz size sunduğumuz  fiyatlarımızdır. . .

Sizlere bunu da telefon görüşmelerimizde sizlere altını  çizerek  önceden söylüyoruz. Ama hurda teslim alımında vermiş olduğumuz fiyatlar ile telefon konuşmalarımızda verilen fiyatlarımız ile arasında çok az bir fark vardır. Hurdalarınızı anında adresten teslim alarak hızlı bir şekilde yüklemesini yaparak sizlerle birlikte şeffaf bir şekilde tartım işlemlerimizi gerçekleştirip en son işlem olarak sizlerin değersiz olarak görmüş olduğunuz hurda veya  hurdalarınızı anında nakite çeviriyoruz. Hurdalarınıza en yüksek fiyatı biz veriyoruz.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

 

Anadolu Hurda

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Maltepe Hurdacı 0536 614 6326

Her çeşit hurdalarınızı satmak  veya fiyat öğrenmek için  7/24  0536 614 6326  numaradan bizleri arayabilirsiniz.

Başlıca hizmetlerimiz ve ilgilendiğimiz hurda alımları :

Ferhatpaşa Bakır hurdası alımı

Ferhatpaşa Sarı hurdası alımı

Ferhatpaşa Kablo hurdası alımı

Ferhatpaşa Demir hurdası alımı

Ferhatpaşa Çinko hurdası alımı

Ferhatpaşa Alüminyum hurdası alımı

Ferhatpaşa Çinko hurdası alımı

Ferhatpaşa Kurşun hurdaları alımı

Ferhatpaşa Trafo hurdaları alımı

Ferhatpaşa Akü hurdaları alımı

Ferhatpaşa Makina ve motor hurdaları alımı

Ferhatpaşa Kabin moba ve kulübe hurdaları alımı

Ferhatpaşa Bilgisayar, cep telefonu , anakart, kasa gibi elektronik eşyası hurdası alımları

Ferhatpaşa Fabrika Hurdası Alımı

Ferhatpaşa Fabrika Sökümü

Ferhatpaşa Hurda Makina Sökümü

Ferhatpaşa Hurda Araç Alımı

Ayrıca her nevi kağıt, plastik, gümüş antika, maden ve karışık hurdalarınız için bizi arayıp fiyat alabilirsiniz.. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir