Acarlar Hurdacı – Hurda – Hurdacısı – Acarlar Hurda Alım- (0536) 614 6326

Kategori: Genel | 0

Beykoz Hurdacı Anadolu Hurda Metal 0536 614 6326

Acarlar Hurda – Hurdacı-(0536) 614 6326 İstanbul Beykoz Acarlar Mahallesi Hurdacı olarak merkez ve semtlerinde toptan hurda alım satımı, her nevi hurdayı yerinde nakit alıyoruz. Anadolu hurda metal olarak İstanbul Anadolu yakasında 20 yıldır hizmet veriyoruz. Hurdalarınızı yerinde ve değerinde nakit alıyoruz. Beykoz bilgisayar hurdaları, elektronik hurdaları, ev ofis ve işyeri hurdaları, kablo hurdalarınızı değerinde nakit alım yapıyoruz. Beykoz hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Kadıköy Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır. Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız. Beykoz hurda hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız. İstanbul Beykoz Hurda olarak eskimiş klimalarınızı yerinden alıyoruz. Her türlü sökme takma işlerini biz yapıyoruz….

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Anadolu-Hurda-0536-614-6326
Anadolu-Hurda-0536-614-6326
  Beykoz bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız, Beykoz hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız. Beykoz bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız, Beykoz hurda olarak en hızlı şekilde araçları müşterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız. Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir. Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız…. Her çeşit hurdalarınız için bizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Başlıca hizmetlerimiz ve ilgilendiğimiz hurda alımları Bakır hurda alımı Demir hurda alımı Çinko hurda alımı Alüminyum hurda alım Çinko hurda alımı Kurşun hurdaları alımı Sarı hurda alımı Trafo hurdaları alımı kablo hurdası alımı Akü hurdaları alımı Makina ve motor hurdaları alımı Kabin moba ve kulübe hurdaları alımı Bilgisayar, cep telefonu , anakart, kasa gibi elektronik eşyası hurda alımları Fabrika Hurdası Alımı Fabrika Sökümü Hurda Makina Sökümü Hurda Araç Alımı Ayrıca her nevi  kağıt, plastik, gümüş antika, maden ve karışık hurdalarınız için bizi arayıp fiyat alabilirsiniz
Anadolu Hurda Kenan Baytar (0536) 614 6326 ANADOLU HURDA HAYIRLI İŞLER DİLER.. İYİ GÜNLER..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.