Ataşehir Kalay Hurdacı – Hurdacısı – 0536-614-6326

Kategori: Genel | 0

Ataşehir Kalay Hurdacısı

Kalay Hurda

Kalay Hurda alanlar olarak Anadolu Hurda da İstanbul’un Anadolu, yakasında bütün ilçelerinde yaklaşık 20 senedir en hızlı hizmeti sizlere sunuyoruz. Hurda sektöründe sizlere profesyonel anlamda yardım edecek bir internet adresi , hurdalarınızı değerinde alacak bir hurdacı , hurdacı firması arıyorsanız ve şuan bu yazıyı okuyor iseniz doğru internet sayfasındasız demektir. Her türlü hurdalarınızı en yüksek fiyattan Anadolu Hurda olarak en iyi biz alıyoruz .

Satmak istediğiniz kalay hurdası  için bizlere internet adresimizden,mail adresimizden ya da telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Whatsapp uygulaması üzerinden kalay hurdasının fotoğrafını çekip bizlere gönderiniz . Bizlere gönderdiğiniz fotoğraf ve vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizler için bir fiyat çıkarıyoruz. Sizler için çıkarmış olduğumuz  fiyatlarda tam net olarak kalay hurdasının ağırlığını bilmediğimiz zaman yaklaşık vermiş olduğumuz ve size sunduğumuz fiyatlarımızdır.

Kalay Hurdasını anında adresten teslim alarak hızlı bir şekilde yüklemesini yaparak sizlerle birlikte şeffaf bir şekilde tartım işlemlerimizi gerçekleştirip anında nakite çeviriyoruz. Bizlere alttaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

 

Kalay Hurdası

Kalay hurdası da önemli bir kalay kaynağıdır. Kalay, teneke yapımında, kaplamacılıkta, çeşitli alaşımlar, lehim ve kimyasal madde yapımında kullanılır. Otomotiv endüstrisinde de motor yataklarında, kaporta, radyatör, yağ ve hava filtrelerinde kullanılır. Uçak ve gemi endüstrisi ile elektronik ve elektrik sanayinde geniş bir kullanım alanı vardır. Kimya sanayisinde boya, parfüm, sabun, diş macunu yapımına kadar geniş bir alanda tüketilir. Bunların yanında, matbaacılıkta, mutfak malzemeleri ve cam endüstrisinde de kullanılmaktadır. Bu nedenle de kalay metalinin yeniden dönüştürülüp kullanılması sanayi kolları açısından maliyeti azaltmak için oldukça önemlidir. Kalay metalini geri dönüştürerek yeniden kullanılabilir hale getiren lisanslı firmamızdan kalay hurdası ile ilgili her türlü hizmeti almanız mümkündür.Bostancı Hurda olarak sizlere en iyi hizmeti sizlere sunuyoruz. 7/24 bizleri arayabilirsiniz

 Tıkla Ara

Ataşehir Hurdacı

Ataşehir Hurdacı olarak sizlere 7/24 en iyi en güvenilir en hızlı en kaliteli hizmeti sizlere 20 senedir kaliteli bir şekilde sunuyoruz. İşinde en iyisi olan profesyonel ekip arkadaşlarımız ve ekipmanlarımız ile sizlere en kaliteli hurda alım satım hizmetlerini sunuyoruz . Ataşehir Hurda olarak her türlü hurda maden elektronik eşya Kablo, Bakır, Sarı, Kalay, Gümüş , Çinko, Kurşun, Elektronik,Petek Hurdası,Makine Hurdası, Alımı,Bakırlı Petek Hurdası ,Sökülecek Huradası , Alüminyum, Ekovat Hurdası , Gümüş,  Alüminyum  Akü, Batarya, Pil Hurdası,Pimapen Hurdası, Bobin Hurdası, Krom Hurdası (430-304-316…) ,Bakırlı Petek Hurdası ,Sökülecek Hurdası, Ekovat Hurdası,  Pvc , Demir ,Profil Çıkma Alüminyum ,Kırkambar Kırma ,Tetere Kırma , Araiş Sarı, Radyatör Hurdası, Araç Hurdası ,Bilgisayar Parçaları ,Bilgisayar ,Televizyon ,Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ,Buzdolabı Ücretsiz  Hurda Alımı, Klima Hurda Alımı ,2.el eşya alım satımını bilgisayar kasası ve parçaları aklınıza gelebilecek her türlü hurda alım satımını yapmaktayız. Bizlere 0536 614 6326 numarasından mesaj atarak ya da arayarak ulaşabilir ayrıca mail adresimizden de bizlere 7/24 ulaşabilir her türlü sorularınızı sorabilir fiyat alabilirsiniz.

En yüksek fiyatlarla hurdalarınızı adresinizden alıyor ücretsiz şeffaf bir tartım ile hurdalarınızı sizlerle tartıyor ve anında nakit  ödemenizi gerçekleştiriyoruz. Tek yapmanız gereken bizlere telefon numaramızı arayarak ya da whatsapp uygulaması üzerinden mesaj atarak 7/24 bizlere ulaşabilir fiyat alabilirisniz. İstanbul’da Erenköy başta olmak üzere Kadıköy , Bostancı ,Maltepe ,  Acıbadem, Beykoz , Samandıra, Sancaktepe, Ataşehir, Ümraniye, Üsküdar,  Adalar ,Kartal ,Şile ,Çekmeköy ,Beykoz , Pendik ve Tuzla, Arnavutköy,Avcılar,Bağcılar,Bahçelievler,Bakırköy, Başakşehir,Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü ,Beyoğlu,Büyükçekmece ,Çatalca,Esenler,Esenyurt ,Eyüp,Fatih,Gaziosmanpaşa,Güngören,Kağıthane,Küçükçekmece,Sarıyer,Silivri ,Sultangazi,Şişli ,Zeytinburnu ‘nda hurda alım satım hizmetlerini sizlere sunuyoruz.

Hurdalarınıza En Yüksek Fiyat Garantisi Veriyoruz ! 0536 614 6326

Ataşehir Hurdacı 0536 614 6326 Bakır Kablo Sarı Hurda Alımı olarak İstanbul genelinde toptan hurda alım satımı yapmaktayız . Ataşehir hurda olarak hurda demir ve her türlü geri dönüşüm sayesinde ülkemize kazandırıp, ülke ekonomisine katkılarda bulunmaktayız. Firmamız tüm yükleme işlemlerini kendi bünyesinde yetişmiş deneyimli ekip ve ekipmanları tarafından yapmaktadır. Ataşehir Hurdacı olarak en hızlı şekilde araçları müşterilere göndermekteyiz ve yerinizde tartarak hurdalarınızı almaktayız. Hurdalarınızı değerine yerinden kendi araçlarımızla alıyor ,hurda teslimatlarımızı eksiksiz ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Her nevi hurdayı yerinde nakit alıyoruz .Ataşehir Hurdacı da Hurda Alanlar içinde en iyi ve en yüksek  fiyatı biz veriyoruz.

Klima hurdalarının geri dönüşüme kazandırılması ekonomi değer açısından önemlidir. Her türlü ofis ev ve fabrika klimalarının hurdalarını değerinde alıyoruz.  Klima Hurdası alan firmamız İstanbul bölgesinde tüm ilçelerden atıl durumdaki klima hurda çeşitlerini yerinden sökerek nakit alımını yapmaktadır. Sizde kullanım dışı arızalı klima çeşitleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ayrıca hurda şohben ve ev kullanımı hurda makinalarınızı yerinde sökerek alım yapıyoruz.İstanbul ilinin ağırlıklı olarak Anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız. Firmamız eski klimalarınızı , bekçi kulübelerinizi , kabinlerinizi ve mobalarınızı yerinden alıyoruz. Her türlü sökme takma ve tartım işleri biz ve uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.

En yüksek fiyatlar bizde !

En yüksek fiyatlarla hurdalarınızı adresinizden alıyor ücretsiz şeffaf bir tartım ile hurdalarınızı sizlerle tartıyor ve anında nakit  ödemenizi gerçekleştiriyoruz. Tek yapmanız gereken bizlere telefon numaramızı arayarak ya da whatsapp uygulaması üzerinden mesaj atarak 7/24 bizlere ulaşabilir fiyat alabilirisniz. İstanbul’da Erenköy başta olmak üzere Kadıköy , Bostancı ,Maltepe ,  Acıbadem, Beykoz , Samandıra, Sancaktepe, Ataşehir, Ümraniye, Üsküdar,  Adalar ,Kartal ,Şile ,Çekmeköy ,Beykoz , Pendik ve Tuzla, Arnavutköy,Avcılar,Bağcılar,Bahçelievler,Bakırköy, Başakşehir,Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü ,Beyoğlu,Büyükçekmece ,Çatalca,Esenler,Esenyurt ,Eyüp,Fatih,Gaziosmanpaşa,Güngören,Kağıthane,Küçükçekmece,Sarıyer,Silivri ,Sultangazi,Şişli ,Zeytinburnu ‘nda hurda alım satım hizmetlerini sizlere sunuyoruz.

Hurdacılık sektöründe sizlere profesyonel anlamda yardım edecek bir adres aradığınızda sayfamıza gelerek bize her türlü hurda alım satımı konusunda başvurabilirsiniz. Pek çok çeşit hurdanın alımı ve satımını üstlenen adresimizden her yerde bulunabilen bakır hurdası alımı ve satımı konusunda yardım alabilirsiniz. Bakır hurdası konusunda deneyimimizi ve geniş bakır hurdası ağımızı kullanarak ihtiyacınız olan hurdaları sizlere temin edebileceğimiz gibi çok az miktarda bile olsa bütün bakır hurdalarınızı satın alıyoruz. Piyasa değerlerini dikkate alarak sizden alım yapan adresimiz aynı zamanda piyasa değerlerini dikkate alarak size satış yapacaktır. Her iki durumda da sizlerin kazancını düşünen sayfamızdan sizde aradığınız hizmete kavuşabilirsiniz.

Bakır Hurdalarınızı Bize Satın!

Bakır hurdası alımı konusunda hizmet veren adresimize boru bakır, bobin bakır, soyma bakır, levha bakır gibi farklı farklı bakır türlerini getirebilirsiniz. Bütün bakır hurdalarını kabul eden ve ödemelerde sorun çıkarmadan peşin ödeme yapan adresimizde sorun yaşamaz ve bakırlarınızı ucuza değil ederine göre satabilirsiniz. Sizi maddi açıdan sevindirecek olan bu durumun yanında çevreye sağladığımız yararlar ile de yeniden bakır üreterek çevreye zarar vermiyor ve doğayı kirletmiyoruz. Hem cebinizi hem de yaşadığınız çevreyi rahat ettirecek olan bu çözüm ile birlikte sizde bakır hurdalarınızı güvenilir bir adrese satmak isterseniz bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Bakır Hurdası Satışı!

Bakır hurdası satılık olarak da sunabilen adresimiz çeşitli ihtiyaçlarınız için gerekli olan bakırların temin edilmesinde de sizlerin yanında oluyor. Aradığınız miktarda bakır hurdası bulamamak ya da yüksek fiyatlar ödemek sizi üzüyorsa hem hurdanın hem de bakırın adresi olan sayfamıza gelebilirsiniz. Bakırın önemli bir maden olması ve doğru bir şekilde kullanılabilmesi konusunda bilinçli bir şekilde hareket eden bakır hurdası alım satım adresimize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.Hurdacılık sektöründe sizlere profesyonel anlamda yardım edecek bir adres aradığınızda sayfamıza gelerek bize her türlü hurda alım satımı konusunda başvurabilirsiniz. Pek çok çeşit hurdanın alımı ve satımını üstlenen adresimizden her yerde bulunabilen bakır hurdası alımı ve satımı konusunda yardım alabilirsiniz. Bakır hurdası konusunda deneyimimizi ve geniş bakır hurdası ağımızı kullanarak ihtiyacınız olan hurdaları sizlere temin edebileceğimiz gibi çok az miktarda bile olsa bütün bakır hurdalarınızı satın alıyoruz. Piyasa değerlerini dikkate alarak sizden alım yapan adresimiz aynı zamanda piyasa değerlerini dikkate alarak size satış yapacaktır. Her iki durumda da sizlerin kazancını düşünen sayfamızdan sizde aradığınız hizmete kavuşabilirsiniz

Ataşehir Kablo Hurdacısı

Kablo Hurdası bütün yaşam alanlarında kullanılan en temel ürünlerden biri olan kablolar geri dönüşüme kazandırılması gereken en önemli parçalardan oluşur. İçerisinde bakır teller ve dışında farklı maddelerden imal edilmiş plastik kısımlar bulunan kablolar maliyet açısından ucuz olsalar dahi doğa üzerinde yıllarca parçalanmayacak kadar fazla kimyasalı içerisinde bulundurur. Kabloların neden olduğu zararları önlemek adına yeni kablo üretimini azaltmak ve eski kabloları geri dönüşüme kazandırmak ise en doğru yoldur. Bu yolda hizmet veren adresimiz ise kablo hurdası alım satımı yaparak hem doğayı korumaya yardımcı olmakta hem de hurda satıcılarına ve alıcılarına kazanç kapısı açmaktadır. Sizde ister kablo hurdası alın ister satın bizi arayabilirsiniz.

Her Türlü Kablo Alımı Yapılır!

Kablo hurdalarınızın para etmeyeceğini düşünerek satmıyorsanız ve üretim ya da kullanım sonucu elinizde kalan hurda kablolarınızı çöpe atacaksanız gelin kablolarınızı değerlendirelim. Hemen her türlü kablo hurdası alımı yapan adresimizi aramanız halinde elinizde miktarı ne olursa olsun bulunan her türlü kabloyu tartıyor ve sizden piyasa değerlerine göre satın alıyoruz. Piyasa değerinin altında yapılan alım satımlara karşı olarak herkese hakkını vererek iş yapmak gerektiğini düşünüyoruz. Sektöründe öncü olan adresimiz güvenilir bir hizmet sunmak adına satacağınız kablolar için peşin ödeme yapan ve size güler yüzlü hizmet sunmaya çalışan bir adrestir.

Kablo İhtiyacınıza Pratik Çözüm!

 

İşiniz için gerekli olan kabloları ikinci el konumunda olan hurda kablolardan alarak ne kadar tasarruf sağlayacağınızı biliyor musunuz? Sizlere uygun fiyatlı kablo hurdası satılık olarak sunan adresimizden istediğiniz zaman istediğiniz kadar kablo alımı yapabilirsiniz. Maddi açıdan sizi rahatlatacak ve güven içerisinde alım satım yapabileceğiniz adresimizden memnun kalacaksınız. Sizi düşünen ve çevre dostu bir dönüşüm oluşturarak doğayı koruyan hurda dünyamıza ulaşmak istediğinizde sayfamızda yer alan numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

Kalay Hurdacısı

Kalay Hurdası Alımı‘nda Ataşehir Hurdacı olarak İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında bütün ilçelerde yaklaşık 20 senedir en güvenilir hizmeti sunuyoruz. Hurda sektöründe sizlere profesyonel anlamda yardım edecek bir internet adresi , hurdalarınızı değerinde alacak bir hurdacı , hurdacı firması arıyorsanız ve şuan bu yazıyı okuyor iseniz doğru internet sayfasındasız demektir. Her türlü hurdalarınızı en yüksek fiyattan biz alıyoruz .

Satmak istediğiniz kalay hurdası  için bizlere internet adresimizden,mail adresimizden ya da telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Whatsapp uygulaması üzerinden kalay hurdasının fotoğrafını çekip bizlere gönderiniz . Bizlere gönderdiğiniz fotoğraf ve vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizler için bir fiyat çıkarıyoruz. Sizler için çıkarmış olduğumuz  fiyatlarda tam net olarak kalay hurdasının ağırlığını bilmediğimiz zaman yaklaşık vermiş olduğumuz ve size sunduğumuz fiyatlarımızdır.

Kalay Hurdasını anında adresten teslim alarak hızlı bir şekilde yüklemesini yaparak sizlerle birlikte şeffaf bir şekilde tartım işlemlerimizi gerçekleştirip anında nakite çeviriyoruz. Bizlere alttaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Kurşun Hurdacısı

Ataşehir Kurşun Hurdacısı olarak İstanbul’un bütün semtlerinden hurda KURŞUN ve diğer bütün hurdalarınızın alım-satım işlerinizi yapıyoruz    .

20 yıldır hurdacılık sektöründe sizlere en kaliteli ve hızlı bir hizmet verebilmek için ekibimizle beraber elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Ataşehir Kurşun hurdacısı   olarak bizleri aramadan ekibimizden bilgi almadan asla satmayınız. Bizlere birazdan aşağıda vereceğimiz tıkla ara ve whatsapp mesaj gönder linkinden kolayca bizlere   ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Hurdacı Ayrıcalıkları :
  1. Adresten Teslim
  2. Ücretsiz Nakliye
  3. Ücretsiz Tartım İşlemleri
  4. Anında Ödeme
  5. En Hızlı Hizmet
  6. En Kaliteli Hizmet
  7. %100 Müşteri Memnuniyeti

En iyi fiyata kalay hurdasını değerlendirmek isterseniz bizleri haftanın 7 günü 24 saati arayabilirsiniz. Ayrıca kalay hurdası alım ve satımı dışında da bizleri arayarak hurda fiyatlarını dilediğiniz zaman bizden öğrenebilirsiniz.  Ataşehir Hurdacı olarak sizlere seve seve yardımcı oluyoruz.

Krom Hurdası

Günümüzde geri dönüşüm oldukça kıymetli bir sektör haline geldi. Bu sektör içerisinde ise yıllardan beri hizmet veren adresimiz pek çok hurdanın alımını ve satımını üstlenmiş durumdadır. Hurdaların ayrıştırılması, saklanması ve güncel fiyatlardan alımının ve satımının yapılması gibi konularda ustalaşan adresimiz her türlü krom hurdasının da alım ve satımını yapmaktadır. Krom metalin daha sert bir hale getirilebilmesi amacıyla çeşitli alaşımlardan geçerek kullanılmaktadır. Dayanıklılık konusunda pek çok üründe kullanılabilen kromlar doğaya bırakıldığında büyük bir hasara neden olacağından dolayı geri dönüşümü yapılarak kullanılabilecek madenlerdendir. Bizde bu konuda üzerimize düşeni yaparak krom hurdası alım satımı yapıyoruz.

Krom hurdası alımı konusunda sizlere güncel fiyatlandırmalar sunarak piyasanın altındaki fiyatlara alım yapmayan adresimiz, miktarı ne olursa olsun bütün krom hurdalarınızı almaya taliptir. İstediğiniz zaman ve istediğiniz miktarda satabileceğiniz hurdalarınız için telefon numaralarımızdan bize hemen ulaşabilirsiniz. Kromun kullanıldığı alaşımlarda krom artık şekil ve değer değişimi yaşamaktadır. Bu nedenle de krom satışlarınızda saf krom yerine çeşitli alaşımlardan geçen kromları da bize getirebilirsiniz. Üretim fazlası ve ya kullanım sonrası artık hale gelen kromları değerlendirerek tartacak olan adresimizden hakkınız olan ücreti alabilecek ve krom dönüşümüne de katkı sağlayabileceksiniz.

Kromun çeşitli alanlarda kullanılmasından dolayı zaman zaman üretimlerde ya da çeşitli alanlarda krom ihtiyacı doğmaktadır. Kromun fiyatlandırmasında oldukça yüksek fiyatlar istenebilmektedir. Sizde çalışmalarınızda bu kadar yüksek fiyatlar ödemeden krom almak isterseniz krom hurdası satılıkçeşitler içerisinden ihtiyacınız olacak kadar kromu çok uygun fiyatlara alabilirsiniz. Alım satım fiyatlandırmasında her zaman alıcının da satıcının da yanında olan adresimiz hurda alım satımı konusunda profesyonel bir çizgide ilerlemektedir. İş ahlakına sahip olan adresimizden sizde krom alımı yapmak isterseniz sayfamızdaki telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Alüminyum Hurdası

Geri dönüşüme kazandırılacak madenlerden biri olan alüminyum günlük hayatımızda sıkça karşılaştığımız hurda tiplerinden biri oluyor. Alüminyumun geri dönüşüme kazandırılması için mutlaka hurda toplayıcıları tarafından alınması ve hurda alımı yapan adreslere getirilerek geri dönüşüme kazandırılması gerekiyor. Bu konuda profesyonel anlamda hizmet veren adresimiz ise alüminyum hurdası alımı ve satımı yaparak yeniden alüminyum üretimi yapmak yerine kullanılan alüminyumların değerlendirilmesini sağlıyor.

İster küçük bir miktar alüminyumunuz olsun isterseniz oldukça büyük bir alüminyum hurdasına sahip olun sizler için bu hurdaları alıyoruz. Aynı zamanda alüminyum ihtiyacı olan pek çok sanayi kuruluşu içinde alüminyum hurdası satışları yaparak alüminyum döngüsüne profesyonel bir şekilde yardımcı oluyoruz.

Hurdalarınızı Alıyoruz!

Özellikle sanayi kuruluşlarında karşımıza çıkan alüminyum hurdaları başta olmak üzere ofset matbaa alüminyum hurdaları, alüminyum makine hurdası, alüminyum doğrama hurdası gibi her alanda işinize yaramayacak hale gelmiş olan hurdaları satın alıyoruz. Alüminyum hurda alımı konusunda sizlere piyasanın altında olmayan güncel fiyatlar sunarak hem sizin kazanmanızı sağlıyor hem de çevrenin kazanmasına yardımcı oluyoruz. Herhangi bir sorun yaşamadan ve güven dolu bir adreste hurdalarınızı paraya çevirmek isterseniz sayfamızda yer alan telefonlarımızdan bizi arayın ve hurdalarınızın satışını yapın.

Klima Hurdası

Geri dönüşüme kazandırılması ekonomi değer açısından önemlidir. Her türlü ofis ev ve fabrika klimalarının hurdalarını değerinde alıyoruz.  Klima Hurdası alan firmamız İstanbul bölgesinde tüm ilçelerden atıl durumdaki klima hurda çeşitlerini yerinden sökerek nakit alımını yapmaktadır. Sizde kullanım dışı arızalı klima çeşitleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ayrıca hurda şohben ve ev kullanımı hurda makinalarınızı yerinde sökerek alım yapıyoruz.İstanbul ilinin ağırlıklı olarak Anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız. Firmamız eski klimalarınızı , bekçi kulübelerinizi , kabinlerinizi ve mobalarınızı yerinden alıyoruz. Her türlü sökme takma ve tartım işleri biz ve uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.

Her nevi sarı hurdalarınız değerinde alınır ve değerinde satılır.

Sarı hurda, piyasada metal pirinç olarak da bilinir. Sarı, bakırın çinko karışımı bir metaldir. Hurda sarı çeşitleriniz en yüksek fiyat ile değerlendirilmektedir. Hurda sarı ne kadar kırmızıya yakınsa bakır oranı o derece yüksek ve değerlidir. Hurda sarı kablo, kapı kilitleri, musluk hurdaları, sarı hurda talaşı gibi hurdalarınızı en iyi fiyata alıyoruz.

Klima hurdalarının geri dönüşüme kazandırılması ekonomi değer açısından önemlidir. Her türlü ofis ev ve fabrika klimalarının hurdalarını değerinde alıyoruz.  Klima Hurdası alan Firmamız İstanbul bölgesinde tüm ilçelerden atıl durumdaki klima hurda çeşitlerini yerinden sökerek nakit alımını yapmaktadır………. Sizde kullanım dışı arızalı klima çeşitleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ayrıca hurda şöfben ve ev kullanımı hurda makinalarınızı yerinde sökerek alım yapıyoruz.

İstanbul ilinin ağırlıklı olarak Anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız. Firmamız eski klimalarınızı , bekçi kulübelerinizi , kabinlerinizi ve mobalarınızı yerinden alıyoruz. Her türlü sökme takma ve tartım işleri biz ve uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır..

Her çeşit hurdalarınız için aşağıdaki numaradan bizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Hurdalarınızın değerini nakit olarak ödeme yapmaktayız. Ataşehir Bakır Sarı Hurdacısı olarak bizleri arayarak ulaşabilir ve bizlere iletişim bilgilerinizi vererek size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

TIKLA ARA 

WHATSAPP MESAJ BUTONU

HİZMETLERİMİZ

Ataşehir Hurdacı Hurda Hurda Alım Ve Satım

Ataşehir Hurda  Bakır Hurdası Alım Ve Satımı

Ataşehir Hurda Sarı Hurdası Alım Ve Satımı

Ataşehir Hurda Çelik Hurdası Alım Ve  Satımı

Ataşehir Hurda  Kablo Hurdası Alım Ve  Satımı

Ataşehir Hurda Gümüş Hurda Alım Ve Satımı

Ataşehir Elektronik Hurda Alım Satımı

Ataşehir Hurda Anakart Alım Ve Satımı

Ataşehir Hurda Elektronik Kart Alım Ve Satımı

Ataşehir Hurda  Ekran Kartı Alım Ve Satımı

Ataşehir Hurda Çinko Hurdası Alım Ve Satımı

Ataşehir Hurda Klima Hurdası Alım Ve Satımı

Ataşehir Hurda Demir Alım Ve Satımı

Ataşehir Hurda Alüminyum Hurda Alım Ve Satımı

Ataşehir Hurda  Araç Parçası Alım Ve Satımı

Ataşehir Hurda Merkez Akü Alım Ve Satımı

Ataşehir Hurda Petek Hurdası Alım Ve Satımı

Ataşehir Hurda  Kurşun Hurdası Alım Ve Satımı

Ataşehir Hurda Krom Hurdası Alım Ve Satımı

Ataşehir Hurda  Demir Hurdası Alım Ve Satımı

Ataşehir Hurda hurdası Alım Ve Satımı

Ataşehir Hurda Plastik Hurdası Alım Ve Satımı

Ataşehir Hurda Makina Hurdası Alım Ve Satımı

Ataşehir Hurda Antika Eşya Alımı

Ataşehir Hurdacı 0536 614 6326 KABLO-BAKIR-SARI

Kenan Baytar

(0536) 614 6326

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir