Merdivenköy Hurda 0536 614 6326

Kategori: Genel | 0

Merdivenköy Hurda 0536 614 6326 

Merdivenköy Hurda  olarak sizlere hurdacılık sektöründe hizmetlerimiz İstanbul ilinin Anadolu Yakasında 20 yıldır en hızlı hizmet veriyoruz. Merdivenköy Hurda olarak hurda bakır, hurda sarı, hurda kablo, hurda çinko, hurda demir, hurda inşaat alanı, hurda biligasyar, hurda çamaşır makinası, hurda bulaşık makinası, hurda kablo, 2. el eşya alım satımı, hurda pvc, hurda dkp, hurda alüminyum, hurda sert, hurda krom, hurda kasalar, hurda kartlar, hurda plastik, hurda antimiyum, hurda araç alanları vs. aklınıza gelebilecek ve elinizde bulunan her türlü hurdalarınız en yüksek fiyattan alınır. Hurdalarınız bizlerle değer kazansın! Sizlerle birlikte hem ülke ekonomisine hem de geri dönüşüme yerleşmiştir.

Satmak istediğiniz hurda veya hurdalarınız için bizlere internet adresimizden, mail adresimizden ya da telefon numaramızdan yapabilirsiniz . Whatsapp uygulaması aracılığıyla hurda veya hurdalarınız fotoğrafını çekip bizlere gönderiniz. Bizlere gönderdiğiniz fotoğraflar ve vermiş olan bilgileriniz sizler için bir fiyat çıkarıyoruz. Sizler için çıkarmış olduğumuz fiyatlarda tam net olarak hurdanın ağırlığını bilmediğimiz için yaklaşık vermiş olduğumuz büyüklük sunduğmuz fiyatlarımızdır. . .

Sizlere bunu da telefon görüşmelerimizde sizlere altını çizerek önceden söyuz. Ama hurda teslim alımında vermiş olduğumuz fiyatlar ile telefon konuşmalarımızda verilen fiyatlarımız ile arasında çok az bir fark vardır. Hurdalarınızı anında adresten teslim alarak hızlı bir şekilde bir şekilde kurgulanırken sizlerle bir arada şeffaf bir şekilde tartım işlemlerimizi gerçekleştirip en son işlem olarak sizlerin değersiz olarak görmüş olduğunu hurda veya hurdalarınızı nasıl nakite çeviriyoruz..

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Merdivenköy Hurda ‘nın Hizmetleri

  1. Adresten Teslim
  2. Ücretsiz Nakliye
  3. Ücretsiz Tartım İşlemleri
  4. Anında Ödeme
  5. En Hızlı Hizmet
  6. En Kaliteli Hizmet
  7. % 100 Müşteri Memnuniyeti

En iyi fiyat hurdalarınızı değerlendirmek üzere bizleri haftanın 7 günü 24 saati ara yasınız. Hurdalarınızı yerinizden teslim ücretsiz tartı işlemimiz ile sizlerle birlikte tartım işlerini şeffaf bir şekilde yapmaktayız. Ayrıca hurda alım ve satımı dışında da bizleri arayarak hurda odada dilediğiniz zaman bizden öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Merdivenköy Mahallesi Hurda olarak belirlenmiş linklerden bizlere yönlendirilecektir.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

 

İstanbul’da Geri Dönüşüm Bizim İşimiz!

Merdivenköy Hurda olarak İstanbul’da satış hurda alım satımı yapmaktayız. Merdivenköy Hurda olarak hurda demir ve her türlü geri dönüşüm sunuyor ülkemize kazandırıp, ülke ekonomisine katkılarda oluptayız. Firmamız tüm kurulum işlemlerini kendi bünyesinde yetişmiş durumda ekip ve ekipmanlarında. Merdivenköy Hurda’nın en hızlı şekilde bağlanmasını istediğiniz müşterilere göndermekteyiz ve yerinizde tartarak hurdalarınızı alıntayız. Hurdalarınızı değerine yerinden kendi araçlarımızla alıyor, hurda teslim ettiklerimizde ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Onun nevi hurdayı yerinde nakit alıyoruz. Merdivenköy Hurda alanları içinde en iyi ve en yüksek fiyatı biz veriyoruz.

Klima hurdalarının geri dönüşümü artırılması, ekonomik değerlenmesi gerektiğini. Her türlü ofis ev ve fabrika klimalarının hurdalarını değerinde alıyoruz. Klima Hurdası alan firmamız İstanbul’daki tüm ilçelerden atıl durumdaki klima hurda çeşitlerini  yerinden sökerek nakit alımını yapıyor . Sizde kullanım dışı arızalı klima çeşitleri için firmamızdan yardım edebilirsiniz. Ayrıca hurda şohben ve ev kullanımı hurda makinalarınızı yerinde sökerek satın alma işlemi yapıyoruz.İstanbul ilinin ağırlığı gereği Anadolu yakası başında olmakta ve tüm üyelerden hurda alımı yapmaktayız. Firmamız eski klimalarınızı, bekçi kulübelerinizi, kabinlerinizi ve mobalarınızı yerinden alıyoruz. Her türlü sökme takma ve tartım işleri biz ve uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılır.

HİZMETLERİMİZ

Merdivenköy Hurda Alım Ve Satım

Merdivenköy Hurda Demir Alım Ve Satımı

Merdivenköy Hurda Alüminyum Hurda Alım Ve Satımı

Merdivenköy Hurda Bakır Hurdası Alım Ve Satımı

Merdivenköy Sarı Hurdası Alım Ve Satımı

Merdivenköy Çelik Hurdası Alım Ve Satımı

Merdivenköy Kablo Hurdası Alım Ve Satımı

Merdivenköy Gümüş Hurda Alım Ve Satımı

Merdivenköy Anakart Alım Ve Satımı

Merdivenköy Elektronik Kart Alım Ve Satımı

Merdivenköy Ekran Kartı Alım Ve Satımı

Merdivenköy Çinko Hurdası Alım Ve Satımı

Merdivenköy Klima Hurdası Alım Ve Satımı

Merdivenköy Araç Parçası Alım Ve Satımı

Merdivenköy Akü Alım Ve Satımı

Merdivenköy Petek Hurdası Alım Ve Satımı

Merdivenköy Bilgisayar Ve Bilgisayar Parçası Alım Ve Satımı

Merdivenköy Kurşun Hurdası Alım Ve Satımı

Merdivenköy Krom Hurdası Alım Ve Satımı

Merdivenköy Demir Hurdası Alım Ve Satımı

Merdivenköy Paslanmaz hurdası Alım Ve Satımı

Merdivenköy Kağıt Hurdası Alım Ve Satımı

Merdivenköy Plastik Hurdası Alım Ve Satımı

Merdivenköy Makina Hurdası Alım Ve Satımı

Merdivenköy Antika Eşya Alımı

Merdivenköy Pet Hurdası Alım Ve Satımı

Merdivenköy Naylon Hurda Alım Ve Satımı

Merdivenköy Palet-Kasa Alım Ve Satımı

Merdivenköy Hurda-Hurdacı-Hurdacısı-0536-614-6326

Kenan Baytar

(0536) 614 6326

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.