Merdivenköy Mahallesi Hurda-Hurdacı-Hurdacısı-0536-614-6326

Kategori: Genel | 0

Merdivenköy Mahallesi Hurda 0536-614-6326

Merdivenköy Mahallesi Hurda olarak sizlere hurdacılık sektöründe çoğunlukla İstanbul ilinin Anadolu Yakasında 20 yıldır en hızlı hizmeti veriyoruz.  Merdivenköy Mahallesi Hurda olarak hurda bakır, hurda sarı, hurda kablo, hurda çinko, hurda demir, hurda inşaat parçaları, hurda biligasyar , hurda çamaşır makinası, hurda bulaşık makinası, hurda buzdolabı, 2. el eşya alım satımı, hurda pvc, hurda dkp, hurda alüminyum, hurda sert, hurda krom, hurda kasalar, hurda kartlar, hurda plastik, hurda antimiyum, hurda araç parçaları vs. aklınıza gelebilecek ve elinizde bulunan her türlü hurdalarınız en yüksek fiyattan alınır. Hurdalarınız bizlerle değer kazansın ! Sizlerle birlikte hem ülke ekonomisine hem de geri dönüşüme katkıda bulunuyoruz.

Satmak istediğiniz hurda veya hurdalarınız için bizlere internet adresimizden,mail adresimizden ya da telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Whatsapp uygulaması üzerinden hurda veya hurdalarınızın fotoğrafını çekip bizlere gönderiniz . Bizlere gönderdiğiniz fotoğraflar ve vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizler için bir fiyat çıkarıyoruz. Sizler için çıkarmış olduğumuz  fiyatlarda tam net olarak hurdanın ağırlığını bilmediğimiz için yaklaşık vermiş olduğumuz size sunduğmuz  fiyatlarımızdır. . .

Sizlere bunu da telefon görüşmelerimizde sizlere altını  çizerek  önceden söylüyoruz. Ama hurda teslim alımında vermiş olduğumuz fiyatlar ile telefon konuşmalarımızda verilen fiyatlarımız ile arasında çok az bir fark vardır. Hurdalarınızı anında adresten teslim alarak hızlı bir şekilde yüklemesini yaparak sizlerle birlikte şeffaf bir şekilde tartım işlemlerimizi gerçekleştirip en son işlem olarak sizlerin değersiz olarak görmüş olduğunuz hurda veya  hurdalarınızı anında nakite çeviriyoruz. Bizlere alttaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Merdivenköy Mahallesi Hurda‘nın Hizmetleri

  1. Adresten Teslim
  2. Ücretsiz Nakliye
  3. Ücretsiz Tartım İşlemleri
  4. Anında Ödeme
  5. En Hızlı Hizmet
  6. En Kaliteli Hizmet
  7. %100 Müşteri Memnuniyeti

En iyi fiyata hurdalarınızı değerlendirmek isterseniz bizleri haftanın 7 günü 24 saati arayabilirsiniz. Hurdalarınızı yerinizden teslim alarak ücretsiz tartı işlemimiz ile sizlerle birlikte tartım işlerini şeffaf bir şekilde yapmaktayız. Ayrıca hurda alım ve satımı dışında da bizleri arayarak hurda fiyatlarını dilediğiniz zaman bizden öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Merdivenköy Mahallesi Hurda olarak aşağıdaki linklerden bizlere ulaşmak olacaktır.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

 

İstanbul’da Geri Dönüşüm Bizim İşimiz !

Merdivenköy Mahallesi Hurda olarak İstanbul genelinde toptan hurda alım satımı yapmaktayız . Merdivenköy Mahallesi Hurda olarak hurda demir ve her türlü geri dönüşüm sayesinde ülkemize kazandırıp, ülke ekonomisine katkılarda bulunmaktayız. Firmamız tüm yükleme işlemlerini kendi bünyesinde yetişmiş deneyimli ekip ve ekipmanları tarafından yapmaktadır. Merdivenköy Mahallesi Hurda  olarak en hızlı şekilde araçları müşterilere göndermekteyiz ve yerinizde tartarak hurdalarınızı almaktayız. Hurdalarınızı değerine yerinden kendi araçlarımızla alıyor , hurda teslimatlarımızı eksiksiz ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Her nevi hurdayı yerinde nakit alıyoruz . Merdivenköy Mahallesi Hurda alanlar içinde en iyi ve en yüksek  fiyatı biz veriyoruz.

Klima hurdalarının geri dönüşüme kazandırılması ekonomi değer açısından önemlidir. Her türlü ofis ev ve fabrika klimalarının hurdalarını değerinde alıyoruz.  Klima Hurdası alan firmamız İstanbul bölgesinde tüm ilçelerden atıl durumdaki klima hurda çeşitlerini yerinden sökerek nakit alımını yapmaktadır. Sizde kullanım dışı arızalı klima çeşitleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ayrıca hurda şohben ve ev kullanımı hurda makinalarınızı yerinde sökerek alım yapıyoruz.İstanbul ilinin ağırlıklı olarak Anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız. Firmamız eski klimalarınızı , bekçi kulübelerinizi , kabinlerinizi ve mobalarınızı yerinden alıyoruz . Her türlü sökme takma ve tartım işleri biz ve uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Merdivenköy Mahallesi Hurda Alım Ve Satım

Merdivenköy Mahallesi Hurda Demir Alım Ve Satımı

Merdivenköy Mahallesi Hurda Alüminyum Hurda Alım Ve Satımı

Merdivenköy Mahallesi Hurda Bakır Hurdası Alım Ve Satımı

Merdivenköy  Mahallesi Sarı Hurdası Alım Ve Satımı

Merdivenköy Mahallesi Çelik Hurdası Alım Ve  Satımı

Merdivenköy  Mahallesi Kablo Hurdası Alım Ve  Satımı

Merdivenköy  Mahallesi Gümüş Hurda Alım Ve Satımı

Merdivenköy Mahallesi Anakart Alım Ve Satımı

Merdivenköy Mahallesi Elektronik Kart Alım Ve Satımı

Merdivenköy Mahallesi Ekran Kartı Alım Ve Satımı

Merdivenköy Mahallesi Çinko Hurdası Alım Ve Satımı

Merdivenköy  Mahallesi Klima Hurdası Alım Ve Satımı

Merdivenköy  Mahallesi Araç Parçası Alım Ve Satımı

Merdivenköy  Mahallesi Akü Alım Ve Satımı

Merdivenköy Mahallesi Petek Hurdası Alım Ve Satımı

Merdivenköy Mahallesi Bilgisayar Ve Bilgisayar Parçası Alım Ve Satımı

Merdivenköy Mahallesi Kurşun Hurdası Alım Ve Satımı

Merdivenköy Mahallesi Krom Hurdası Alım Ve Satımı

Merdivenköy Mahallesi Demir Hurdası Alım Ve Satımı

Merdivenköy Mahallesi Paslanmaz hurdası Alım Ve Satımı

Merdivenköy Mahallesi Kağıt Hurdası Alım Ve Satımı

Merdivenköy Mahallesi Plastik Hurdası Alım Ve Satımı

Merdivenköy Mahallesi Makina Hurdası Alım Ve Satımı

Merdivenköy  Mahallesi Antika Eşya Alımı

Merdivenköy Mahallesi Pet Hurdası Alım Ve Satımı

Merdivenköy Mahallesi  Naylon Hurda Alım Ve Satımı

Merdivenköy Mahallesi Palet-Kasa Alım Ve Satımı

Merdivenköy Mahallesi Hurda-Hurdacı-Hurdacısı-0536-614-6326

Kenan Baytar

(0536) 614 6326

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir