Gümüşpınar Mahallesi Hurda – Hurdacı – Hurdacısı – 0536-614-6326

Kategori: Gümüşpınar Mahallesi Hurda | 0

Gümüşpınar Mahallesi Hurda

Gümüşpınar Mahallesi Hurda olarak 20 yıldır en iyi hizmeti veriyoruz. Gümüşpınar Mahallesi Hurda olarak en hızlı,kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.. Ve en güvenilir bir şekilde sizlere hizmet veriyoruz. Gümüşpınar Mahallesi Hurda olarak yükleme nakliye işlerinizi ve ücretsiz şeffaf tartım işlemlerinizi firmamızdaki en tecrübeli ve deneyimli arkadaşlarımızla en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Satmak istediğiniz hurda veya hurdalarınız için bizlere internet veya telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Whatsapp uygulaması üzerinden hurda veya hurdalarınızın fotoğrafını çekip bizlere gönderiniz . Bizlere gönderdiğiniz fotoğraflar ve vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizler için bir fiyat çıkarıyoruz. Sizler için çıkarmış olduğumuz  fiyatlarda tam net olarak hurdanın ağırlığını bilmediğimiz için yaklaşık vermiş olduğumuz size sunduğmuz  fiyatlarımızdır. . .

Sizlere bunu da telefon görüşmelerimizde sizlere altını  çizerek  önceden söylüyoruz. Ama hurda teslim alımında vermiş olduğumuz fiyatlar ile telefon konuşmalarımızda verilen fiyatlarımız ile arasında çok az bir fark vardır. Hurdalarınızı anında adresten teslim alarak hızlı bir şekilde yüklemesini yaparak sizlerle birlikte şeffaf bir şekilde tartım işlemlerimizi gerçekleştirip en son işlem olarak sizlerin değersiz olarak görmüş olduğunuz hurda veya  hurdalarınızı anında nakite çeviriyoruz. Bizlere alttaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Her Çeşit Hurda Alım Satım İşlemlerinizi Anında Yapıyoruz !

Gümüşpınar Hurda olarak İstanbul’un her yerinden Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm elçilerinizden hurda alım satım işlerini yapıyoruz. Her türlü demir hurdası, nikel hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kağıt karton hurdası, plastik hurdası, çelik hurdası, nikel hurdası, çinko hurdası, sarı hurdası, çamaşır makinesi – buzdolabı gibi beyaz eşya alımı, inşaat hurda alımı, pvc pencere hurda alımları ve hurda sınıfına giren diğer hurda alım satım işleri yapıyoruz.

En iyi fiyata hurdalarınızı değerlendirmek isterseniz bizleri haftanın 7 günü 24 saati arayabilirsiniz. Hurdalarınızı yerinizden teslim alarak ücretsiz tartı işlemimiz ile sizlerle birlikte tartım işlerini şeffaf bir şekilde yapmaktayız. Ayrıca hurda alım ve satımı dışında da bizleri arayarak hurda fiyatlarını dilediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.

Gümüşpınar Mahallesi Hurda olarak İstanbul genelinde toptan hurda alım satımı yapmaktayız. Her nevi hurdayı yerinde nakit alıyoruz.  Gümüşpınar Mahallesi Hurda olarak en hızlı şekilde araçları müşterilere göndermekteyiz ve yerinizde tartarak hurdalarınızı almaktayız. Gümüşpınar da Hurda alanlar içinde en iyi fiyatı biz veriyoruz.

Gümüşpınar Mahallesi Hurda Olarak Alımını Yaptığımız Hurdalar

Gümüşpınar Mahallesi  Hurda Her Çeşit Kablo Alımı

Gümüşpınar Mahallesi   Sarı Hurdası Alımı

Gümüşpınar Mahallesi  Bakır Hurdası Alımı

Gümüşpınar Mahallesi  Soyma Bakır Alımı

Gümüşpınar Mahallesi  Krom Hurdası Alımı

Gümüşpınar Mahallesi Profil Alüminyum Alımı

Gümüşpınar Mahallesi  Sert Hurda Alımı

Gümüşpınar Mahallesi  Akümülatör ( AKÜ ) Hurda Alımı

Gümüşpınar Mahallesi  Dkp Hurda Alımı

Gümüşpınar Mahallesi Beyaz Eşya Hurdası Alımı

Gümüşpınar Mahallesi Madeni Hurda Alımı

Gümüşpınar Mahallesi  Demir Alımı Hurda

Gümüşpınar Mahallesi  Demir Talaşı  Hurda Alımı

Gümüşpınar Mahallesi  Sac Hurda Alımları Alımı 

Gümüşpınar Mahallesi  Hurda-Hurdacı-Hurdacısı-0536-614-6326

Kenan Baytar

(0536) 614 6326

İyi Günler….

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.