İstanbul’da İşletmeler için hurda önemli bir geri dönüşüm atığıdır. İşletmelerden alınan hurda parçaları direkt olarak belli oranlarda, orijinal hammadde ile karıştırarak üretim işleminde kullanabildiği gibi; tekrar eritip katkı maddeleri katarak ikinci sınıf hammadde olarak da kullanabilir. 1 ton hurda plastik ambalaj atığının geri dönüşümü sonucunda 14000 kWh enerji tasarrufu sağlanmış olur. Sanayiye ve ülke ekonomisine büyük katkısı olan hurdacılık sektörü, firmaların gelişip güçlenmesiyle her geçen gün daha da büyümektedir.

Anadolu Hurda Metal Ticaret olarak amacımız sürekli geri dönüşüm hizmetiylel çevreyi koruma ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Anadolu hurda metal ticaret 20 senedir profesyonel ekibimiz ile Anadolu Yakası’nda en kaliteli en hızlı hizmeti sizlere sunmaktayız. Sizlere Kazımkarabekir Hurda olarak hurda ve ikinci el eşya alımı konusunda firmamızdaki profesyonel ekibimiz ile birlikte en hızlı, en kaliteli  ve en güvenilir bir şekilde sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. %100 müşteri memnuniyeti için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.  Ve Kazımkarabekir Hurda  olarak hurdalarınızı en yüksek fiyattan biz alıyoruz !

Hurdaların sökümü, tartımı, yüklenmesi, ayrıştırılması gibi hizmetleri müşterilerimizi rahatsız etmeden ve çevreye zarar vermeden itina ile yapıyoruz.

Anadolu hurda Hurda alım ve satımı konusunda profesyonel hizmet sunmaktadır. Değerli metallerin alım ve satımında zarar etmeden işlem yapmak için bizi arayabilirsiniz.


Kenan Baytar

(0536) 614 6326

anadoluhurda34@gmail.com