Hekimbaşı Hurda – Hurdacı – Hurdacısı – 0536-614-6326

Kategori: hekimbaşı hurdacı | 0

Hekimbaşı Hurda

Hekimbaşı Hurda olarak 20 senedir profesyonel ekibimiz ile Anadolu Yakası’nda en kaliteli en hızlı hizmeti sizlere sunmaktayız. Sizlere Hekimbaşı Hurda olarak hurda ve ikinci el eşya alımı konusunda firmamızdaki profesyonel ekibimiz ile birlikte en hızlı, en kaliteli  ve en güvenilir bir şekilde sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. %100 müşteri memnuniyeti için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.  Ve Hekimbaşı Hurda  olarak hurdalarınızı en yüksek fiyattan biz alıyoruz !

TIKLA ARA 

WHATSAPP MESAJ BUTONU

Hekimbaşı Hurda  İstanbul ili başta olmak üzere Kocaeli, Gebze, İzmit, İzmir, Bursa ,Çanakkale, Tekirdağ, Balıkesir, Antalya, Bodrum, Bolu, Manisa vs. birçok ilimizden özellikle İstanbul ilimizin Anadolu ve Avrupa Yakası’ndan her türlü hurda alımlarınızı en hızlı ve en şeffaf bir şekilde yapmaktayız. Firmamız hurda olarak değerlendirilebilinecek bütün hurda çeşitlerinin , inşaat hurdalarının alımlarını yapmaktadır.  Başlıca BAKIR , KABLO ,SARI (pirinç), KALAY, ALÜMİNYUM, krom, BEKÇİ KULÜBESİ,  çelik, antimiyon, 2. el eşyaların alımı, demir hurdası, inşaat  huradası, bilgisayar hurdası ve hurda kasalar, hurda çelik para kasaları, MOBA , ANAKART, hurda petek ,  klima hurdası, plastik hurdası, kağıt hurdası, hurda makinalar (çamaşır makinası,bulaşık makinası,kurutma makinası gibi), pvc gibi aklınıza gelen her türlü hurdalarınızın alımını yapıyoruz. Ve yine hatırlatıyoruz hurdalarınızı en yüksek fiyattan bizler alıyoruz.

Satmak istediğiniz hurda veya hurdalarınız için bizlere internet adresimizden,mail adresimizden ya da telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Whatsapp uygulaması üzerinden hurda veya hurdalarınızın fotoğrafını çekip bizlere gönderiniz . Bizlere gönderdiğiniz fotoğraflar ve vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizler için bir fiyat çıkarıyoruz. Sizler için çıkarmış olduğumuz  fiyatlarda tam net olarak hurdanın ağırlığını bilmediğimiz için yaklaşık vermiş olduğumuz size sunduğmuz  fiyatlarımızdır. . .

Sizlere bunu da telefon görüşmelerimizde sizlere altını  çizerek  önceden söylüyoruz. Ama hurda teslim alımında vermiş olduğumuz fiyatlar ile telefon konuşmalarımızda verilen fiyatlarımız ile arasında çok az bir fark vardır. Hurdalarınızı anında adresten teslim alarak hızlı bir şekilde yüklemesini yaparak sizlerle birlikte şeffaf bir şekilde tartım işlemlerimizi gerçekleştirip en son işlem olarak sizlerin değersiz olarak görmüş olduğunuz hurda veya  hurdalarınızı anında nakite çeviriyoruz. Bizlere alttaki linklerden ulaşabilirsiniz.

TIKLA ARA 

WHATSAPP MESAJ BUTONU

Hekimbaşı Hurda Hurda‘nın Hizmetleri

  1. Adresten Teslim
  2. Ücretsiz Nakliye
  3. Ücretsiz Tartım İşlemleri
  4. Anında Ödeme
  5. En Hızlı Hizmet
  6. En Kaliteli Hizmet
  7. %100 Müşteri Memnuniyeti

En iyi fiyata hurdalarınızı değerlendirmek isterseniz bizleri haftanın 7 günü 24 saati arayabilirsiniz. Hurdalarınızı yerinizden teslim alarak ücretsiz tartı işlemimiz ile sizlerle birlikte tartım işlerini şeffaf bir şekilde yapmaktayız. Ayrıca hurda alım ve satımı dışında da bizleri arayarak hurda fiyatlarını dilediğiniz zaman bizden öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Hekimbaşı Hurda  Hurda olarak aşağıdaki linklerden bizlere ulaşmak olacaktır.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

İstanbul’da Geri Dönüşüm Bizim İşimiz !

Hekimbaşı Hurda olarak İstanbul genelinde toptan hurda alım satımı yapmaktayız . Hekimbaşı  Hurda olarak hurda demir ve her türlü geri dönüşüm sayesinde ülkemize kazandırıp, ülke ekonomisine katkılarda bulunmaktayız. Firmamız tüm yükleme işlemlerini kendi bünyesinde yetişmiş deneyimli ekip ve ekipmanları tarafından yapmaktadır. Hekimbaşı Hurda  olarak en hızlı şekilde araçları müşterilere göndermekteyiz ve yerinizde tartarak hurdalarınızı almaktayız. Hurdalarınızı değerine yerinden kendi araçlarımızla alıyor ,hurda teslimatlarımızı eksiksiz ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Her nevi hurdayı yerinde nakit alıyoruz . Hekimbaşı  Hurda alanlar içinde en iyi ve en yüksek  fiyatı biz veriyoruz.

Klima hurdalarının geri dönüşüme kazandırılması ekonomi değer açısından önemlidir. Her türlü ofis ev ve fabrika klimalarının hurdalarını değerinde alıyoruz.  Klima Hurdası alan firmamız İstanbul bölgesinde tüm ilçelerden atıl durumdaki klima hurda çeşitlerini yerinden sökerek nakit alımını yapmaktadır. Sizde kullanım dışı arızalı klima çeşitleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ayrıca hurda şohben ve ev kullanımı hurda makinalarınızı yerinde sökerek alım yapıyoruz.İstanbul ilinin ağırlıklı olarak Anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız. Firmamız eski klimalarınızı , bekçi kulübelerinizi , kabinlerinizi ve mobalarınızı yerinden alıyoruz. Her türlü sökme takma ve tartım işleri biz ve uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Hekimbaşı Hurda Alım Ve Satım

Hekimbaşı Hurda Demir Alım Ve Satımı

Hekimbaşı Alüminyum Hurda Alım Ve Satımı

Hekimbaşı Bakır Hurdası Alım Ve Satımı

Hekimbaşı Sarı Hurdası Alım Ve Satımı

Hekimbaşı Çelik Hurdası Alım Ve  Satımı

Hekimbaşı Kablo Hurdası Alım Ve  Satımı

Hekimbaşı Gümüş Hurda Alım Ve Satımı

Hekimbaşı Anakart Alım Ve Satımı

Hekimbaşı Elektronik Kart Alım Ve Satımı

Hekimbaşı Ekran Kartı Alım Ve Satımı

Hekimbaşı Çinko Hurdası Alım Ve Satımı

Hekimbaşı Klima Hurdası Alım Ve Satımı

Hekimbaşı Araç Parçası Alım Ve Satımı

Hekimbaşı Merkez Akü Alım Ve Satımı

Hekimbaşı Petek Hurdası Alım Ve Satımı

Hekimbaşı Mahallesi Ümraniye Hurda

Hekimbaşı Kurşun Hurdası Alım Ve Satımı

Hekimbaşı Krom Hurdası Alım Ve Satımı

Hekimbaşı Demir Hurdası Alım Ve Satımı

Hekimbaşı Paslanmaz hurdası Alım Ve Satımı

Hekimbaşı Kağıt Hurdası Alım Ve Satımı

Hekimbaşı Plastik Hurdası Alım Ve Satımı

Hekimbaşı Makina Hurdası Alım Ve Satımı

Hekimbaşı Mahallesi Antika Eşya Alımı

Hekimbaşı Pet Hurdası Alım Ve Satımı

Hekimbaşı Naylon Hurda Alım Ve Satımı

Hekimbaşı Palet-Kasa Alım Ve Satımı

Hekimbaşı Hurda-Hurdacı-Hurdacısı-0536-614-6326

Kenan Baytar

(0536) 614 6326

Anadolu Hurda sizlere iyi günler diler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.