Ataşehir Hurdacı 0536 614 6326

Ataşehir Hurdacı

Kategori: Genel, hurda Fiyatları | 0

Ataşehir Hurdacı, olarak, hurdalarınıza yerinde yüksek fiyat veriyoruz. Ataşehir Hurdacı en yüksek fiyattan hurdalarınızı adresinizden teslim alıyoruz. Ataşehir’in tüm semtlerinde her nevi hurdayı yerinde nakit alıyoruz. Anadolu hurda metal olarak istanbul anadolu yakasında 20 yıldır hizmet veriyoruz. Hurdalarınızı yerinde ve değerinde nakit alıyoruz. Her çeşit hurdalarınız için bizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Ataşehir Yüksek Fiyat Hurdacısı

Satmak istediğiniz hurda veya hurdalarınız için bizlere internet adresimizden,mail adresimizden ya da telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Whatsapp uygulaması üzerinden hurda veya hurdalarınızın fotoğrafını çekip bizlere gönderiniz . Bizlere gönderdiğiniz fotoğraflar ve vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizler için bir fiyat çıkarıyoruz. Sizler için çıkarmış olduğumuz  fiyatlarda tam net olarak hurdanın ağırlığını bilmediğimiz için yaklaşık vermiş olduğumuz ve size sunduğumuz fiyatlarımızdır.

Ataşehir Hurdacı İstanbul ili başta olmak üzere Kocaeli, Gebze, İzmit, İzmir, Bursa ,Çanakkale, Tekirdağ, Balıkesir, Antalya, Bodrum, Bolu, Manisa vs. birçok ilimizden özellikle İstanbul ilimizin Anadolu ve Avrupa Yakası’ndan her türlü hurda alımlarınızı en hızlı ve en şeffaf bir şekilde yapmaktayız. Firmamız hurda olarak değerlendirilebilinecek bütün hurda çeşitlerinin , inşaat hurdalarının alımlarını yapmaktadır. Aklınıza gelen her türlü hurdalarınızın alımını yapıyoruz. Ve yine hatırlatıyoruz hurdalarınızı en yüksek fiyattan bizler alıyoruz.

Hurdalarınızı anında adresten teslim alarak hızlı bir şekilde yüklemesini yaparak sizlerle birlikte şeffaf bir şekilde tartım işlemlerimizi gerçekleştirip en son işlem olarak sizlerin değersiz olarak görmüş olduğunuz hurda veya  hurdalarınızı anında nakite çeviriyoruz. Bizlere alttaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

En iyi fiyata hurdalarınızı değerlendirmek isterseniz bizleri haftanın 7/24 arayabilirsiniz. Ayrıca hurda alım ve satımı dışında da bizleri arayarak hurda fiyatlarını dilediğiniz zaman bizden öğrenebilirsiniz.  DES hurda olarak sizlere seve seve yardımcı oluyoruz.

Her Türlü Hurdalarınızı Alıyoruz !

Her türlü hurda alımı her yerden adresinizden anında hızlı ve yüksek fiyattan alıyoruz. Hurdalarınızı geri dönüşmesine yardımcı olup ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Her türlü hurda alımımız mevcuttur.
Klima hurdalarının geri dönüşüme kazandırılması ekonomi değer açısından önemlidir. Her türlü ofis ev ve fabrika klimalarının hurdalarını değerinde alıyoruz.  Ataşehir Hurdacı klima hurdası alan firmamız İstanbul bölgesinde tüm ilçelerden atıl durumdaki klima hurda çeşitlerini yerinden sökerek nakit alımını yapmaktadır. Sizde kullanım dışı arızalı klima çeşitleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ayrıca hurda şohben ve ev kullanımı hurda makinalarınızı yerinde sökerek alım yapıyoruz.İstanbul ilinin ağırlıklı olarak Anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız. Firmamız eski klimalarınızı , bekçi kulübelerinizi , kabinlerinizi ve mobalarınızı yerinden alıyoruz. Her türlü sökme takma ve tartım işleri biz ve uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. Ataşehir Hurdacı

Alımını Yaptığımız Hurda Çeşitleri;

Hizmet verdiğimiz Ataşehir Semtleri;

Anadolu hurda sizlere iyi günler, bol hayırlı kazançlar diler.

İstediğiniz zaman bizleri arayabilir, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir