İmes Hurdacı 0536 614 6326 Kablo Bakır Hurdacısı

Kategori: İmes Hurdacı | 0

İmes Hurdacı 

İmes Hurdacı olarak yirmi senedir istanbul ve çevre illerimizde her nevi hurda alım satımı en hızlı ve güvenilir bir şekilde  yapmaktayız . Firmamız yirmi yıldır sizlere hızlı ,güvenilir ve anında nakit ödeme ile en iyi hizmeti vermekteyiz.  Her türlü hurda alım satımını yapan firmamız sizlere en yüksek fiyatları sunarak daha kârlı bir alış veriş imkanı sunmaktayız. Bakır , sarı , kablo , çinko , KALAY, ALÜMİNYUM, krom, BEKÇİ KULÜBESİ,  çelik, antimiyon, 2. el eşyaların alımı, demir hurdası, inşaat  huradası, bilgisayar hurdası ve hurda kasalar, hurda çelik para kasaları, MOBA , ANAKART, hurda petek ,  klima hurdası, plastik hurdası, kağıt hurdası, hurda makinalar (çamaşır makinası,bulaşık makinası,kurutma makinası gibi), pvc gibi aklınıza gelen her türlü hurdalarınızın alımını , elektronik kart hurdası , bilgisayar parçaları , inşaat demirleri ,   vs bütün hurda alım satımlarını en hızlı , şeffaf bir şekilde tartım hizmetiyle bir nummaralı hurda alım satım firmalarındanız. Hurdalarınızı en yüksek fiayattan alan firma olarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Satmak istediğiniz hurda veya hurdalarınız için bizlere internet adresimizden,mail adresimizden ya da telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Whatsapp uygulaması üzerinden hurda veya hurdalarınızın fotoğrafını çekip bizlere gönderiniz . Bizlere gönderdiğiniz fotoğraflar ve vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizler için bir fiyat çıkarıyoruz. Sizler için çıkarmış olduğumuz  fiyatlarda tam net olarak hurdanın ağırlığını bilmediğimiz için yaklaşık vermiş olduğumuz size sunduğmuz  fiyatlarımızdır .

Hurdalarınızı anında adresten teslim alarak hızlı bir şekilde yüklemesini yaparak sizlerle birlikte şeffaf bir şekilde tartım işlemlerimizi gerçekleştirip en son işlem olarak sizlerin değersiz olarak görmüş olduğunuz hurda veya  hurdalarınızı anında nakite çeviriyoruz. Bizlere alttaki linklerden ulaşabilirsiniz.

İmes Hurdacısı olarak Kablo, Bakır, Sarı, Kalay, Gümüş , Çinko, Kurşun, Elektronik,Petek Hurdası,Makine Hurdası, Alımı,Bakırlı Petek Hurdası ,Sökülecek Huradası , Alüminyum, Ekovat Hurdası , Gümüş,  Alüminyum  Akü, Batarya, Pil Hurdası,Pimapen Hurdası, Bobin Hurdası, Krom Hurdası (430-304-316…) ,Bakırlı Petek Hurdası ,Sökülecek Hurdası, Ekovat Hurdası,  Pvc , Demir ,Profil Çıkma Alüminyum ,Kırkambar Kırma ,Tetere Kırma , Araiş Sarı, Radyatör Hurdası, Araç Hurdası ,Bilgisayar Parçaları ,Bilgisayar ,Televizyon ,Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ,Buzdolabı Ücretsiz  Hurda Alımı, Klima Hurda Alımı ,2.el eşya alım satımını yapıyoruz.

TIKLA ARA 

WHATSAPP MESAJ BUTONU

 

İmes Hurdacı Olarak Hizmetlerimiz

 1. Adresten Teslim
 2. Ücretsiz Nakliye
 3. Ücretsiz Tartım İşlemleri
 4. Anında Ödeme
 5. En Hızlı Hizmet
 6. En Kaliteli Hizmet
 7. %100 Müşteri Memnuniyeti
  
  

HİZMETLERİMİZ

İmes Hurdacı Hurda Hurda Alım Ve Satım

İmes Hurda  Bakır Hurdası Alım Ve Satımı

İmes Hurda Sarı Hurdası Alım Ve Satımı

İmes Hurda Çelik Hurdası Alım Ve  Satımı

İmes Hurda  Kablo Hurdası Alım Ve  Satımı

İmes Hurda Gümüş Hurda Alım Ve Satımı

İmes Elektronik Hurda Alım Satımı

İmes Hurda Anakart Alım Ve Satımı

İmes Hurda Elektronik Kart Alım Ve Satımı

İmes Hurda  Ekran Kartı Alım Ve Satımı

İmes Hurda Çinko Hurdası Alım Ve Satımı

İmes Hurda Klima Hurdası Alım Ve Satımı

İmes Hurda Demir Alım Ve Satımı

İmes Hurda Alüminyum Hurda Alım Ve Satımı

İmes Hurda  Araç Parçası Alım Ve Satımı

İmes Hurda Merkez Akü Alım Ve Satımı

İmes Hurda Petek Hurdası Alım Ve Satımı

İmes Hurda  Kurşun Hurdası Alım Ve Satımı

İmes Hurda Krom Hurdası Alım Ve Satımı

İmes Hurda  Demir Hurdası Alım Ve Satımı

İmes Hurda hurdası Alım Ve Satımı

İmes Hurda Plastik Hurdası Alım Ve Satımı

İmes Hurda Makina Hurdası Alım Ve Satımı

İmes Hurda Antika Eşya Alımı

İmes Hurdacı 0536 614 63 26 Hurda Kablo Bakır Sarı Hurdacısı

Kenan Baytar

(0536) 614 6326

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.