Kadıköy Hurdacı-Kadıköy Merkez Hurdacısı-0536 614 6326

Kategori: Kadıköy Hurda | 0

Kadıköy Hurdacı 0536-614-6326

Kadıköy Hurda olarak 20 yıldır sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Kadıköy Hurda alanlar olarak her türlü hurda alım satımını gerçekleştirmekteyiz.

Anadolu-Hurda-0536-614-6326
Anadolu-Hurda-0536-614-6326

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Kadıköy Kablo Bakır Alımı

Madeni hurdalarınızı yerinden alarak ya da yerinde elektronik tartılarla tartarak müşteri memnuniyetini referans saymaktayız. Bakır hurdalarınız fabrikaya giderek eritilip tekrardan kablo , sac ,  kurşun ,  bakır vs. haline getirilmektedir. Evde yada iş yerlerinde kullanılan elektrikli ev veya iş yerlerinde kullanılan makinelerin motoruna sarılan bakırlar olarak ekonomiye tekrar kazandırılmaktadır. Biz hurdacılar bu meslekte büyük bir rol oynamaktayız.

Madeni Hurda Çeşitlerimiz

Soyma bakır ,sac bakır, lama bakır, yanık bakır ,kırma bakır imalat artığı hurda bakır, bakır granül,

gibi bir çok hurda bakır çeşitlerimiz vardır. Biz her türden madeni hurda çeşitlerini söyleyerek hurda fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Kadıköy’de  bulunan hurda depomuzda hurdaya ayrılmış bakırları toplayarak bu bakırları çeşitlerine ayırarak fabrikaya erimeye yönelik göndermekteyiz. Biz her zaman bakır borsasının ne zaman düşüp ne zaman yükseleceğini bilmediğimiz için fiyatlar gün içinde bile değişebiliyor işte bu yüzden bakır borsasını takip etmemiz gerekmektedir. Hurda bakır fiyatlarında düşme olması ihtimalinden dolayı büyük zararlar etmekteyiz ve bu yüzden hem alıcılar hemde satıcılar dikkatli olmalılar.

Biz her zaman her türden hurda alımı yapmaktayız, değerli madeni hurdalar ;

Sarı,bakır ,alüminyum,çinko,demir,kurşun,akü,atık yağ ,gümüş ,krom , nikel , paslanmaz gibi daha bir çok hurda alımı yapmaktayız bütün hurdalarınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Biz hurdalarınız değerli madeni hurdalarınızı değerinde en iyi fiyatlara almaktayız. Madeni hurdalarınız yerinde alınıp veya tartılarak ödemeleri yapılıp nakit bir şekilde almaktayız.

Yapmanız gereken tek şey bizi aramanız telefon kadar yakınız Madeni hurdalar için İstanbul’un bütün semtlerinden madeni hurda alımı yapılmaktadır vede şehirler arası bile hurda alımı yapmaktayız. Uzmanlaşmış ekiplerimiz tarafından hurdalarınız yerinde tesbit edilir ve fiyatlandırılarak sizleri bilgi sahibi yapmaktayız. Hurdalarınızı bize vermeniz gerekmez bizden fiyat almadan hurdalarınızı değersiz kılan firmalardan sonra bizimle çalışmak istemeniz sizin elinizdedir. Tercih her zamanki gibi yine sizindir. Her türden bakır, kablo, sarı, demir gibi hurdalarınız yerinde almaktayız . Değerli madeni hurdalarınızı yerinde elektronik tartıyoruz.

Hurda ve hurdacılık sektörü geri kazanım sektörü ile bir arada değerlendirilmelidir. Hurda olarak alınan atıklar geri kazanım yoluyla yeniden üretime ya da kullanıma sunulmaktadır. Hurdacılık geri kazanım sistemlerinin ilk basamağı olarak değerlendirilmelidir. Geri kazanımda işlenen ürünlerin toplanması ve ayrılması hurda ve hurdacılık ile başlıyor. Hurda aynı zamanda terim olarak geri kazanılabilir veya geri dönüştürülebilir malzemeler anlamını taşıyor. Hurda atık ile karıştırılmamalıdır. Hurda malzeme geri kazanımı ; katı atıkların ayrılması ve tekrar kullanıma sokulması anlamına gelir.

Kadıköy Hurda Demir

Dünyada en çok bulunan metallerden biridir. Dünyanın merkezinde yüksek miktarda yoğun demir kütlesinin yeryüzünün manyetik alanına etki ettiği bilinmektedir. Demir metali, demir cevherinden elde edilir. Demir büyük ölçüde karbonlu bir alaşım  olarak bulunur. Kadıköy demir hurda alanında 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekteyiz. Kadıköy hurda demirlerinizi istediğiniz yerden alır.

 Kadıköy Hurda Sarı

Kadıköy Hurda Sarı hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Kadıköy Hurda olarak hurda alım satım yapan hurda firmalarından biri olan Kadıköy Hurdacı ikinci el hurda malzeme saç,profil,boru, lama, trapez saç gibi hurda malzemelerin kullanılacak şekilde olan hurda demir yada çıkma malzeme olarak tabir edilen malzemelerin alım satımı yapılmaktadır.

Kadıköy Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için biz sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Kadıköy Hurda Kablo

Hurda kablo fiyatları kablonun içinde çıkacak bakır oranına göre değişmektedir data kablosu gibi ince kablonun verimi çok düşük olduğu için en düşük verimini sağlamaktadır. Yani yüze otuz yüzde otuz beş gibi görülerek bakır fiyatından yüzde otuz beşi çarparak kablonun fiyatını belirlemekteyiz.sizlerden kablo değilde bakır alır gibi almaktayız. Kabloların iki yüzlük kırklık, ikilik, üçlük gibi kabloların verim notu hesaplanılarak bakır fiyatında çarpılarak fiyatı çıkartılmalıdır. Kadıköy Hurda olarak her türden hurda alım satım yapmaktayız.

HİZMETLERİMİZ

Kadıköy Merkez Hurdacısı Alım ve Satımı

Kadıköy Merkez Hurdacısı Demir  Alım ve Satım

Kadıköy Merkez Hurdacısı Alüminyum  Alım ve Satım

Kadıköy Merkez Hurdacısı Bakır  Alım ve Satım

Kadıköy Merkez Hurdacısı  Sarı  Alım ve Satım 

Kadıköy Merkez Hurdacısı Çelik  Alım ve Satım

Kadıköy Merkez Hurdacısı Çinko  Alım ve Satım 

Kadıköy Merkez Hurdacısı  Krom  Alım ve Satım 

Kadıköy Merkez Hurdacısı  Kablo  Alım ve Satım

Kadıköy Merkez Hurdacısı  Demir  Alım ve Satım

Kadıköy Merkez Hurdacısı Paslanmaz  Alım ve Satım

Kadıköy Merkez Hurdacısı Hurdaları  Alım ve Satım 

Kadıköy Merkez Hurdacısı Çinko  Alım ve Satım

 

Bu tür hurdaların plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma çürümesi 100 yılları bulabiliyor. Bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetmektedir…….

Doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarında doğada yaşayan hayvanlarının da ölümüne yol açarak bir katliam yapılmaktadır. Bu tür hurda ya da atıklarınız için adresimizden bizlere ulaşabilir ve  geri dönüşüme katkıda bulunabilirsiniz.

Bizim, sizin ve de doğanın kazanması için hurdacılara her türlü atıklarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden alalım. Bizler her zaman geri dönüşüm hizmeti veren firmalar arasında güvenilir ve her zaman sizlere yardımcı olmaktayız. Bize her zaman her konuda soru sormak ya da bilgi almak için bizleri aramanız yeterlidir. İlla hurda alıp satmanız gerekmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.