Karlıtepe Mahallesi Hurda – Hurdacı – Hurdacısı – 0536-614-6326

Kategori: Karlıtepe Mahallesi Hurda | 0

Karlıtepe Hurda

Karlıtepe Mahallesi Hurda olarak 20 yıldır sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Karlıtepe Hurda olarak en hızlı en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Ve en güvenilir bir şekilde sizlere hizmet veriyoruz. Karlıtepe Mahallesi Hurda olarak yükleme nakliye işlerinizi ve ücretsiz şeffaf tartım işlemlerinizi firmamızdaki en tecrübeli ve deneyimli arkadaşlarımızla en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Satmak istediğiniz hurda veya hurdalarınız için bizlere internet veya telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Whatsapp uygulaması üzerinden hurda veya hurdalarınızın fotoğrafını çekip bizlere gönderiniz . Bizlere gönderdiğiniz fotoğraflar ve vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizler için bir fiyat çıkarıyoruz. Sizler için çıkarmış olduğumuz  fiyatlarda tam net olarak hurdanın ağırlığını bilmediğimiz için yaklaşık vermiş olduğumuz size sunduğmuz  fiyatlarımızdır. . .

Sizlere bunu da telefon görüşmelerimizde sizlere altını  çizerek  önceden söylüyoruz. Ama hurda teslim alımında vermiş olduğumuz fiyatlar ile telefon konuşmalarımızda verilen fiyatlarımız ile arasında çok az bir fark vardır. Hurdalarınızı anında adresten teslim alarak hızlı bir şekilde yüklemesini yaparak sizlerle birlikte şeffaf bir şekilde tartım işlemlerimizi gerçekleştirip en son işlem olarak sizlerin değersiz olarak görmüş olduğunuz hurda veya  hurdalarınızı anında nakite çeviriyoruz. Bizlere alttaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Her Çeşit Hurda Alım Satım İşlemlerinizi Anında Yapıyoruz !

Karlıtepe Mahallesi Hurda olarak İstanbul’un her yerinden Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm elçilerinizden hurda alım satım işlerini yapıyoruz. Her türlü demir hurdası, nikel hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kağıt karton hurdası, plastik hurdası, çelik hurdası, nikel hurdası, çinko hurdası, sarı hurdası, çamaşır makinesi – buzdolabı gibi beyaz eşya alımı, inşaat hurda alımı, pvc pencere hurda alımları ve hurda sınıfına giren diğer hurda alım satım işleri yapıyoruz.

En iyi fiyata hurdalarınızı değerlendirmek isterseniz bizleri haftanın 7 günü 24 saati arayabilirsiniz. Hurdalarınızı yerinizden teslim alarak ücretsiz tartı işlemimiz ile sizlerle birlikte tartım işlerini şeffaf bir şekilde yapmaktayız. Ayrıca hurda alım ve satımı dışında da bizleri arayarak hurda fiyatlarını dilediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.

Karlıtepe Mahallesi Hurda olarak İstanbul genelinde toptan hurda alım satımı yapmaktayız. Her nevi hurdayı yerinde nakit alıyoruz.  Karlıtepe Mahallesi Hurda olarak en hızlı şekilde araçları müşterilere göndermekteyiz ve yerinizde tartarak hurdalarınızı almaktayız. Karlıtepe Mahallesi  Hurda alanlar içinde en iyi fiyatı biz veriyoruz.

Karlıtepe Mahallesi Hurda Olarak Alımını Yaptığımız Hurdalar

Karlıtepe Hurda Her Çeşit Kablo Alımı

Karlıtepe Sarı Hurdası Alımı

Karlıtepe  Bakır Hurdası Alımı

Karlıtepe Soyma Bakır Alımı

Karlıtepe  Krom Hurdası Alımı

Karlıtepe Profil Alüminyum Alımı

KarlıtepeSert Hurda Alımı

Karlıtepe Akümülatör ( AKÜ ) Hurda Alımı

Karlıtepe Dkp Hurda Alımı

Karlıtepe Beyaz Eşya Hurdası Alımı

Karlıtepe Madeni Hurda Alımı

Karlıtepe Demir Alımı Hurda

Karlıtepe Demir Talaşı  Hurda Alımı

Karlıtepe Sac Hurda Alımları Alımı 

Karlıtepe Mahallesi Hurda-Hurdacı-Hurdacısı-0536-614-6326

Kenan Baytar

(0536) 614 6326

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir