Kartal Hurda – Kartal Hurdacı – Hurdacısı – 0536-614-6326

Kategori: kartal hurda | 1

Kartal Hurda 0536-614-6326

Kartal Hurda olarak 20 yıldır sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Kartal Hurda olarak sizlere en hızlı en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Ve en güvenilir bir şekilde sizlere hizmet veriyoruz. Kartal Hurda olarak yükleme nakliye işlerinizi ve ücretsiz şeffaf tartım işlemlerinizi firmamızdaki en tecrübeli ve deneyimli arkadaşlarımızla en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Satmak istediğiniz hurda veya hurdalarınız için bizlere internet veya telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Whatsapp uygulaması üzerinden hurda veya hurdalarınızın fotoğrafını çekip bizlere gönderiniz . Bizlere gönderdiğiniz fotoğraflar ve vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizler için bir fiyat çıkarıyoruz. Sizler için çıkarmış olduğumuz  fiyatlarda tam net olarak hurdanın ağırlığını bilmediğimiz için yaklaşık vermiş olduğumuz size sunduğmuz  fiyatlarımızdır. . .

Sizlere bunu da telefon görüşmelerimizde sizlere altını  çizerek  önceden söylüyoruz. Ama hurda teslim alımında vermiş olduğumuz fiyatlar ile telefon konuşmalarımızda verilen fiyatlarımız ile arasında çok az bir fark vardır. Hurdalarınızı anında adresten teslim alarak hızlı bir şekilde yüklemesini yaparak sizlerle birlikte şeffaf bir şekilde tartım işlemlerimizi gerçekleştirip en son işlem olarak sizlerin değersiz olarak görmüş olduğunuz hurda veya  hurdalarınızı anında nakite çeviriyoruz. Bizlere alttaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Her Çeşit Hurda Alım Satım İşlemlerinizi Anında Yapıyoruz !

Kartal Hurda olarak İstanbul’un her yerinden Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm elçilerinizden hurda alım satım işlerini yapıyoruz. Her türlü demir hurdası, nikel hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kağıt karton hurdası, plastik hurdası, çelik hurdası, nikel hurdası, çinko hurdası, sarı hurdası, çamaşır makinesi – buzdolabı gibi beyaz eşya alımı, inşaat hurda alımı, pvc pencere hurda alımları ve hurda sınıfına giren diğer hurda alım satım işleri yapıyoruz.

En iyi fiyata hurdalarınızı değerlendirmek isterseniz bizleri haftanın 7 günü 24 saati arayabilirsiniz. Hurdalarınızı yerinizden teslim alarak ücretsiz tartı işlemimiz ile sizlerle birlikte tartım işlerini şeffaf bir şekilde yapmaktayız. Ayrıca hurda alım ve satımı dışında da bizleri arayarak hurda fiyatlarını dilediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.

Kartal Hurda olarak İstanbul genelinde toptan hurda alım satımı yapmaktayız. Her nevi hurdayı yerinde nakit alıyoruz. Bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız. Kartal da Hurdacı sektöründe en hızlı şekilde araçları müşterilere göndermekteyiz ve yerinizde tartarak hurdalarınızı almaktayız.  Kartal Hurda alanlar içinde en iyi fiyatı biz veriyoruz.

Kartal Hurda Olarak Alımını Yaptığımız Hurdalar

√  Kartal Hurda Her Çeşit Kablo Alımı

√   Kartal Sarı Hurdası Alımı

√   Kartal  Bakır Hurdası Alımı

√    Kartal Soyma Bakır Alımı

√    Kartal  Krom Hurdası Alımı

√    Kartal Profil Alüminyum Alımı

√   Kartal Sert Hurda Alımı

√   Kartal Akümülatör ( AKÜ ) Hurda Alımı

√    Kartal  Dkp Hurda Alımı

  Kartal Beyaz Eşya Hurdası Alımı

  Kartal Madeni Hurda Alımı

  Kartal Demir Alımı Hurda

√   Kartal Demir Talaşı  Hurda Alımı

    Kartal Sac Hurda Alımları Alımı

 

kartal-hurda-kartal-hurdaci-hurdacisi-0536-614-6326
kartal-hurda-kartal-hurdaci-hurdacisi-0536-614-6326

Anadolu Hurda, Sizlere Bol Kazançlı Hayırlı Günler Dİler…Tekrar Görüşmek Üzere…

Kartal Hurda-Kartal Hurdacı-Hurdacısı-0536-614-6326

Kenan Baytar

(0536) 614 6326

 

  1. admin

    Kartal bölgesine haftanın pazar hariç tüm günleri servisimiz vardır. Hurda satışlarınız için bizi arayın. 0536 614 6326

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.