Kartal Merkez Hurda – Hurdacı – Hurdacısı – 0536-614-6326

Kategori: Kartal Merkez Hurda | 0

Kartal Merkez Hurda

Kartal Merkez Hurda olarak 20 yıldır sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Kartal’ın bütün mahallelerinde en hızlı hizmeti sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Ve en güvenilir bir şekilde sizlere hizmet veriyoruz. Kartal Merkez Hurda olarak yükleme nakliye işlerinizi ve ücretsiz şeffaf tartım işlemlerinizi firmamızdaki en tecrübeli ve deneyimli arkadaşlarımızla en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Satmak istediğiniz hurda veya hurdalarınız için bizlere internet veya telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Whatsapp uygulaması üzerinden hurda veya hurdalarınızın fotoğrafını çekip bizlere gönderiniz . Bizlere gönderdiğiniz fotoğraflar ve vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizler için bir fiyat çıkarıyoruz. Sizler için çıkarmış olduğumuz  fiyatlarda tam net olarak hurdanın ağırlığını bilmediğimiz için yaklaşık vermiş olduğumuz size sunduğmuz  fiyatlarımızdır. . .

Sizlere bunu da telefon görüşmelerimizde sizlere altını  çizerek  önceden söylüyoruz. Ama hurda teslim alımında vermiş olduğumuz fiyatlar ile telefon konuşmalarımızda verilen fiyatlarımız ile arasında çok az bir fark vardır. Hurdalarınızı anında adresten teslim alarak hızlı bir şekilde yüklemesini yaparak sizlerle birlikte şeffaf bir şekilde tartım işlemlerimizi gerçekleştirip en son işlem olarak sizlerin değersiz olarak görmüş olduğunuz hurda veya  hurdalarınızı anında nakite çeviriyoruz. Bizlere alttaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Her Çeşit Hurda Alım Satım İşlemlerinizi Anında Yapıyoruz !

Kartal Merkez Hurda olarak İstanbul’un her yerinden Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm ilçelerinizden hurda alım satım işlerini yapıyoruz. Her türlü demir hurdası, nikel hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kağıt karton hurdası, plastik hurdası, çelik hurdası, nikel hurdası, çinko hurdası, sarı hurdası, çamaşır makinesi – buzdolabı gibi beyaz eşya alımı, inşaat hurda alımı, pvc pencere hurda alımları ve hurda sınıfına giren diğer hurda alım satım işleri yapıyoruz.

En iyi fiyata hurdalarınızı değerlendirmek isterseniz bizleri haftanın 7 günü 24 saati arayabilirsiniz. Hurdalarınızı yerinizden teslim alarak ücretsiz tartı işlemimiz ile sizlerle birlikte tartım işlerini şeffaf bir şekilde yapmaktayız. Ayrıca hurda alım ve satımı dışında da bizleri arayarak hurda fiyatlarını dilediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.

Kartal Hurdacı olarak Kartal merkez ve semtlerinde toptan hurda alım satımı yapmaktayız. Her nevi hurdayı yerinde nakit alıyoruz. Kartal bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız. Kartal Hurdacı olarak en hızlı şekilde araçları müşterilere göndermekteyiz ve yerinizde tartarak hurdalarınızı almaktayız. Kartal Merkez Hurda alanlar içinde en iyi fiyatı biz veriyoruz.

Kartal Merkez Hurda Hurdacı Olarak Alımını Yaptığımız Hurdalar

♥  Kartal Merkez Her Çeşit Kablo Alımı

♥ Kartal Merkez Sarı Hurdası Alımı

♥ Kartal Merkez Bakır Hurdası Alımı

♥ Kartal Merkez Soyma Bakır Alımı

♥ Kartal Merkez Krom Hurdası Alımı

♥ Kartal Merkez Kurşun Hurdası Alımı

♥ Kartal Merkez Alüminyum Hurdası Alımı

♥ Kartal Merkez  Profil Alüminyum Alımı

♥ Kartal Merkez  Sert Hurda Alımı

♥ Kartal Merkez Akümülatör ( AKÜ ) Hurda Alımı

♥ Kartal Merkez Dkp Hurda Alımı

♥ Kartal Merkez Hurda Beyaz Eşya Alımı

♥ Kartal Merkez Madeni Hurda Alımı

♥ Kartal Merkez  Demir Alımı Hurda

♥ Kartal Merkez Demir Talaşı  Hurda Alımı

♥ Kartal Merkez Sac Hurda Alımları Alımı 

Kartal Merkez Hurda-Hurdacı-Hurdacısı-0536-614-6326

Kenan Baytar

(0536) 614 6326

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir