Kavacık Hurdacı – Kavacık Hurda Alanlar – 0536 614 6326

Kategori: kavacık hurda | 0

Kavacık Hurdacı – 0536 614 6326

Kavacık Hurdacı olarak Kavacık semtinin bütün mahallelerinde hurda alım ve satımı yapmaktayız. Kavacık Hurdacı olarak en hızlı şekilde araçları müşterilere göndermekteyiz. Hurdalarınızı yerinden gelip almaktayız. Kavacık hurda alanlarda en yüksek fiyatı biz veriyoruz .

Kavacık Hurda olarak 20 senedir profesyonel ekibimiz ile Anadolu Yakası’nda en kaliteli en hızlı hizmeti sizlere sunmaktayız. Sizlere Ümraniye Hurda olarak hurda ve ikinci el eşya alımı konusunda firmamızdaki profesyonel ekibimiz ile birlikte en hızlı, en kaliteli  ve en güvenilir bir şekilde sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. %100 müşteri memnuniyeti için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.  Ve Ümraniye Hurda olarak hurdalarınızı en yüksek fiyattan biz alıyoruz !

Kavacık Hurda İstanbul ili başta olmak üzere Kocaeli, Gebze, İzmit, İzmir, Bursa ,Çanakkale, Tekirdağ, Balıkesir, Antalya, Bodrum, Bolu, Manisa vs. birçok ilimizden özellikle İstanbul ilimizin Anadolu ve Avrupa Yakası’ndan her türlü hurda alımlarınızı en hızlı ve en şeffaf bir şekilde yapmaktayız. Firmamız hurda olarak değerlendirilebilinecek bütün hurda çeşitlerinin , inşaat hurdalarının alımlarını yapmaktadır.  Başlıca BAKIR , KABLO ,SARI (pirinç), KALAY, ALÜMİNYUM, krom, BEKÇİ KULÜBESİ,  çelik, antimiyon, 2. el eşyaların alımı, demir hurdası, inşaat  huradası, bilgisayar hurdası ve hurda kasalar, hurda çelik para kasaları, MOBA , ANAKART, hurda petek ,  klima hurdası, plastik hurdası, kağıt hurdası, hurda makinalar (çamaşır makinası,bulaşık makinası,kurutma makinası gibi), pvc gibi aklınıza gelen her türlü hurdalarınızın alımını yapıyoruz. Ve yine hatırlatıyoruz hurdalarınızı en yüksek fiyattan bizler alıyoruz.

Satmak istediğiniz hurda veya hurdalarınız için bizlere internet adresimizden,mail adresimizden ya da telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Whatsapp uygulaması üzerinden hurda veya hurdalarınızın fotoğrafını çekip bizlere gönderiniz . Bizlere gönderdiğiniz fotoğraflar ve vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizler için bir fiyat çıkarıyoruz. Sizler için çıkarmış olduğumuz  fiyatlarda tam net olarak hurdanın ağırlığını bilmediğimiz için yaklaşık vermiş olduğumuz size sunduğmuz  fiyatlarımızdır. . .

Sizlere bunu da telefon görüşmelerimizde sizlere altını  çizerek  önceden söylüyoruz. Ama hurda teslim alımında vermiş olduğumuz fiyatlar ile telefon konuşmalarımızda verilen fiyatlarımız ile arasında çok az bir fark vardır. Hurdalarınızı anında adresten teslim alarak hızlı bir şekilde yüklemesini yaparak sizlerle birlikte şeffaf bir şekilde tartım işlemlerimizi gerçekleştirip en son işlem olarak sizlerin değersiz olarak görmüş olduğunuz hurda veya  hurdalarınızı anında nakite çeviriyoruz. Bizlere alttaki linklerden ulaşabilirsiniz. 0536-614-6326

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Satın aldığımız bazı hurda çeşitleri aşağıda belirtilmektedir.

Kavacık Demir Hurdası Alımı
Kavacık Bakır Hurdası Alımı
Kavacık Kablo Hurdası Alımı
Kavacık Paslanmaz Hurdası
Kavacık Makina Parçası Hurdası
Kavacık Alüminyum Hurdası
Kavacık Motor Hurdası
Kavacık DKP Hurdası
Kavacık Kurşun Hurdası
Kavacık Kağıt Hurdası
Kavacık Sarı Hurdası
Kavacık Pirinç Hurdası
Kavacık Plastik Hurdası
Kavacık Akü Hurdası
Kavacık Krom Hurdası
Kavacık Bronz  Hurdası
Kavacık Karton  Hurdası
Kavacık Kağıt  Hurdası
Kavacık Sökülecek Hurda  Hurdası
Kavacık Bina Yıkım Hurdası
Kavacık Fabrika Yıkım Hurdası
Kavacık Fabrika Söküm İşleri Hurdası

kavacik-hurdaci-0536-614-6326
kavacik-hurdaci-0536-614-6326

Kavacık Hurdacı
Kenan Baytar
(0536) 614 6326

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.