Kirazlı Dere Hurda 0536 614 6326 Hurda Kablo Bakır Sarı

Kategori: kirazlıdere hurdacı | 0

Kirazlı Dere Hurda 0536 614 6326

Kirazlı Dere Hurda 0536 614 6326 olarak 20 senedir profesyonel ekibimiz ile Anadolu Yakası’nda en kaliteli en hızlı hizmeti sizlere sunmaktayız. Sizlere Kirazlı Dere Hurda 0536 614 6326 olarak hurda ve ikinci el eşya alımı konusunda firmamızdaki profesyonel ekibimiz ile birlikte en hızlı, en kaliteli  ve en güvenilir bir şekilde sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. %100 müşteri memnuniyeti için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.  Ve Kirazlı Dere Hurda olarak hurdalarınızı en yüksek fiyattan biz alıyoruz !

Kirazlı Dere Hurda olarak İstanbul ili başta olmak üzere Kocaeli, Gebze, İzmit, İzmir, Bursa ,Çanakkale, Tekirdağ, Balıkesir, Antalya, Bodrum, Bolu, Manisa ve birçok ilimizden özellikle İstanbul ilimizin Anadolu ve Avrupa Yakası’ndan her türlü hurda tonajlı hurda inşaat hurdalarımızın alımlarını  en hızlı ve en şeffaf bir şekilde yapmaktayız. Firmamız hurda olarak değerlendirilebilinecek bütün hurda çeşitlerinin , inşaat hurdalarının alımlarını yapmaktadır.  Başlıca BAKIR , KABLO ,SARI (pirinç), KALAY, ALÜMİNYUM, krom, BEKÇİ KULÜBESİ,  çelik, antimiyon, 2. el eşyaların alımı, demir hurdası, inşaat  huradası, bilgisayar hurdası ve hurda kasalar, hurda çelik para kasaları, MOBA , ANAKART, hurda petek ,  klima hurdası, plastik hurdası, kağıt hurdası, hurda makinalar (çamaşır makinası,bulaşık makinası,kurutma makinası gibi), pvc gibi aklınıza gelen her türlü hurdalarınızın alımını yapıyoruz. Ve yine hatırlatıyoruz hurdalarınızı en yüksek fiyattan bizler alıyoruz.

Satmak istediğiniz hurda veya hurdalarınız için bizlere internet adresimizden,mail adresimizden ya da telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Whatsapp uygulaması üzerinden hurda veya hurdalarınızın fotoğrafını çekip bizlere gönderiniz . Bizlere gönderdiğiniz fotoğraflar ve vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizler için bir fiyat çıkarıyoruz. Sizler için çıkarmış olduğumuz  fiyatlarda tam net olarak hurdanın ağırlığını bilmediğimiz için yaklaşık vermiş olduğumuz size sunduğmuz  fiyatlarımızdır .

Hurdalarınızı anında adresten teslim alarak hızlı bir şekilde yüklemesini yaparak sizlerle birlikte şeffaf bir şekilde tartım işlemlerimizi gerçekleştirip en son işlem olarak sizlerin değersiz olarak görmüş olduğunuz hurda veya  hurdalarınızı anında nakite çeviriyoruz. Bizlere alttaki linklerden ulaşabilirsiniz.

TIKLA ARA 

WHATSAPP MESAJ BUTONU

Kirazlı Dere Hurda Olarak Hizmetlerimiz

  1. Adresten Teslim
  2. Ücretsiz Nakliye
  3. Ücretsiz Tartım İşlemleri
  4. Anında Ödeme
  5. En Hızlı Hizmet
  6. En Kaliteli Hizmet
  7. %100 Müşteri Memnuniyeti
Anadolu-Hurda-0536-614-6326
Anadolu-Hurda-0536-614-6326

En iyi fiyata hurdalarınızı değerlendirmek isterseniz bizleri haftanın 7 günü 24 saati arayabilirsiniz. Hurdalarınızı yerinizden teslim alarak ücretsiz tartı işlemimiz ile sizlerle birlikte tartım işlerini şeffaf bir şekilde yapmaktayız. Ayrıca hurda alım ve satımı dışında da bizleri arayarak hurda fiyatlarını dilediğiniz zaman bizden öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Kiraz Dere Hurda olarak aşağıdaki linklerden bizlere ulaşmak olacaktır.

Tıkla Ara

 Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

İstanbul’da Geri Dönüşüm Bizim İşimiz !

Kirazlı Dere Hurdacı 0536 614 63 26 Kirazlı Dere Hurda Hurda Kablo Bakır Sarı Hurdacısı olarak İstanbul genelinde toptan hurda alım satımı yapmaktayız . Kirazlı Dere Hurda olarak hurda demir ve her türlü geri dönüşüm sayesinde ülkemize kazandırıp, ülke ekonomisine katkılarda bulunmaktayız. Firmamız tüm yükleme işlemlerini kendi bünyesinde yetişmiş deneyimli ekip ve ekipmanları tarafından yapmaktadır. Kirazlı Dere Hurdacı olarak en hızlı şekilde araçları müşterilere göndermekteyiz ve yerinizde tartarak hurdalarınızı almaktayız. Hurdalarınızı değerine yerinden kendi araçlarımızla alıyor ,hurda teslimatlarımızı eksiksiz ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Her nevi hurdayı yerinde nakit alıyoruz . Kirazlı Dere Hurda Alanlar içinde en iyi ve en yüksek  fiyatı biz veriyoruz.

Klima hurdalarının geri dönüşüme kazandırılması ekonomi değer açısından önemlidir. Her türlü ofis ev ve fabrika klimalarının hurdalarını değerinde alıyoruz.  Klima Hurdası alan firmamız İstanbul bölgesinde tüm ilçelerden atıl durumdaki klima hurda çeşitlerini yerinden sökerek nakit alımını yapmaktadır. Sizde kullanım dışı arızalı klima çeşitleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ayrıca hurda şohben ve ev kullanımı hurda makinalarınızı yerinde sökerek alım yapıyoruz.İstanbul ilinin ağırlıklı olarak Anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız. Firmamız eski klimalarınızı , bekçi kulübelerinizi , kabinlerinizi ve mobalarınızı yerinden alıyoruz. Her türlü sökme takma ve tartım işleri biz ve uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Kirazlı Dere Hurdacı Hurda Alım Ve Satım

Kirazlı Dere Hurdacı Demir Alım Ve Satımı

Kirazlı Dere Alüminyum Hurda Alım Ve Satımı

Kirazlı Dere Bakır Hurdası Alım Ve Satımı

Kirazlı Dere Sarı Hurdası Alım Ve Satımı

Kirazlı Dere Çelik Hurdası Alım Ve  Satımı

Kirazlı Dere Kablo Hurdası Alım Ve  Satımı

Kirazlı Dere Gümüş Hurda Alım Ve Satımı

Kirazlı Dere Anakart Alım Ve Satımı

Kirazlı Dere Elektronik Kart Alım Ve Satımı

Kirazlı Dere Ekran Kartı Alım Ve Satımı

Kirazlı Dere Çinko Hurdası Alım Ve Satımı

Kirazlı Dere Klima Hurdası Alım Ve Satımı

Kirazlı Dere Araç Parçası Alım Ve Satımı

Kirazlı Dere Merkez Akü Alım Ve Satımı

Kirazlı Dere Petek Hurdası Alım Ve Satımı

Kirazlı Dere  Ümraniye Hurda

Kirazlı Dere Kurşun Hurdası Alım Ve Satımı

Kirazlı Dere Krom Hurdası Alım Ve Satımı

Kirazlı Dere Demir Hurdası Alım Ve Satımı

Kirazlı Dere Paslanmaz hurdası Alım Ve Satımı

Kirazlı Dere Kağıt Hurdası Alım Ve Satımı

Kirazlı Dere Plastik Hurdası Alım Ve Satımı

Kirazlı Dere Makina Hurdası Alım Ve Satımı

Kirazlı Dere Mahallesi Antika Eşya Alımı

Kirazlı Dere Pet Hurdası Alım Ve Satımı

Kirazlı Dere Naylon Hurda Alım Ve Satımı

Kirazlı Dere Palet-Kasa Alım Ve Satımı

Kirazlı Dere Hurdacı 0536 614 63 26 Hurda Kablo Bakır Sarı Hurdacısı

Kenan Baytar

(0536) 614 6326

Anadolu hurda olarak sizlere iyi günler diliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir