Modoko Hurdacı 0536 614 6326 Bakır Hurdacısı

Kategori: MODOKO HURDACI | 0

Modoko Hurdacı 0536 614 6326

Modoko Hurdacı 0536 614 6326 Bakır Hurdacısı olarak 20 senedir profesyonel ekibimiz ile Anadolu Yakası’nda en kaliteli en hızlı hizmeti sizlere sunmaktayız. Sizlere Modoko Hurdacı olarak hurda ve ikinci el eşya alımı konusunda firmamızdaki profesyonel ekibimiz ile birlikte en hızlı, en kaliteli  ve en güvenilir bir şekilde sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. %100 müşteri memnuniyeti için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.  Ve Modoko Hurdacı olarak hurdalarınızı en yüksek fiyattan biz alıyoruz !

Modoko Hurdacı olarak İstanbul ili başta olmak üzere Kocaeli, Gebze, İzmit, İzmir, Bursa ,Çanakkale, Tekirdağ, Balıkesir, Antalya, Bodrum, Bolu, Manisa ve birçok ilimizden özellikle İstanbul ilimizin Anadolu ve Avrupa Yakası’ndan her türlü hurda tonajlı hurda inşaat hurdalarımızın alımlarını  en hızlı ve en şeffaf bir şekilde yapmaktayız. Firmamız hurda olarak değerlendirilebilinecek bütün hurda çeşitlerini kablo bakır hurdalarının , inşaat hurdalarının alımlarını yapmaktadır.  Başlıca BAKIR , KABLO ,SARI (pirinç), KALAY, ALÜMİNYUM, krom, BEKÇİ KULÜBESİ,  çelik, antimiyon, 2. el eşyaların alımı, demir hurdası, inşaat  huradası, bilgisayar hurdası ve hurda kasalar, hurda çelik para kasaları, MOBA , ANAKART, hurda petek ,  klima hurdası, plastik hurdası, kağıt hurdası, hurda makinalar (çamaşır makinası,bulaşık makinası,kurutma makinası gibi), pvc gibi aklınıza gelen her türlü hurdalarınızın alımını yapıyoruz. Ve yine hatırlatıyoruz hurdalarınızı en yüksek fiyattan bizler alıyoruz.

Satmak istediğiniz hurda veya hurdalarınız için bizlere internet adresimizden,mail adresimizden ya da telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Whatsapp uygulaması üzerinden hurda veya hurdalarınızın fotoğrafını çekip bizlere gönderiniz . Bizlere gönderdiğiniz fotoğraflar ve vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizler için bir fiyat çıkarıyoruz. Sizler için çıkarmış olduğumuz  fiyatlarda tam net olarak hurdanın ağırlığını bilmediğimiz için yaklaşık vermiş olduğumuz size sunduğmuz  fiyatlarımızdır .

Hurdalarınızı anında adresten teslim alarak hızlı bir şekilde yüklemesini yaparak sizlerle birlikte şeffaf bir şekilde tartım işlemlerimizi gerçekleştirip en son işlem olarak sizlerin değersiz olarak görmüş olduğunuz hurda veya  hurdalarınızı anında nakite çeviriyoruz. Bizlere alttaki linklerden ulaşabilirsiniz.

TIKLA ARA 

WHATSAPP MESAJ BUTONU

Modoko Hurdacı Olarak Hizmetlerimiz

  1. Adresten Teslim
  2. Ücretsiz Nakliye
  3. Ücretsiz Tartım İşlemleri
  4. Anında Ödeme
  5. En Hızlı Hizmet
  6. En Kaliteli Hizmet
  7. %100 Müşteri Memnuniyeti
Anadolu-Hurda-0536-614-6326
Anadolu-Hurda-0536-614-6326

En iyi fiyata hurdalarınızı değerlendirmek isterseniz bizleri haftanın 7 günü 24 saati arayabilirsiniz. Hurdalarınızı yerinizden teslim alarak ücretsiz tartı işlemimiz ile sizlerle birlikte tartım işlerini şeffaf bir şekilde yapmaktayız. Ayrıca hurda alım ve satımı dışında da bizleri arayarak hurda fiyatlarını dilediğiniz zaman bizden öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Beyoğlu Hurda olarak aşağıdaki linklerden bizlere ulaşmak olacaktır.

Tıkla Ara

 Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

HIZLI GÜVENİLİR VE KALİTELİ HİZMET İÇİN BURDAYIZ !

HEMEN ARAYIN 0536 614 6326

MODOKO Hurda Kablo Bakır Sarı Hurdacısı olarak İstanbul genelinde toptan hurda alım satımı yapmaktayız .Modoko Hurdacı olarak hurda demir ve her türlü geri dönüşüm sayesinde ülkemize kazandırıp, ülke ekonomisine katkılarda bulunmaktayız. Firmamız tüm yükleme işlemlerini kendi bünyesinde yetişmiş deneyimli ekip ve ekipmanları tarafından yapmaktadır. Modoko Hurdacı  olarak en hızlı şekilde araçları müşterilere göndermekteyiz ve yerinizde tartarak hurdalarınızı almaktayız. Hurdalarınızı değerine yerinden kendi araçlarımızla alıyor ,hurda teslimatlarımızı eksiksiz ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Her nevi hurdayı yerinde nakit alıyoruz . Modoko Hurdacı bakır kablo sarı hurdası içinde en iyi ve en yüksek  fiyatı biz veriyoruz.

Klima hurdalarının geri dönüşüme kazandırılması ekonomi değer açısından önemlidir. Her türlü ofis ev ve fabrika klimalarının hurdalarını değerinde alıyoruz.  Klima Hurdası alan firmamız İstanbul bölgesinde tüm ilçelerden atıl durumdaki klima hurda çeşitlerini yerinden sökerek nakit alımını yapmaktadır. Sizde kullanım dışı arızalı klima çeşitleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ayrıca hurda şohben ve ev kullanımı hurda makinalarınızı yerinde sökerek alım yapıyoruz.İstanbul ilinin ağırlıklı olarak Anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız. Firmamız eski klimalarınızı , bekçi kulübelerinizi , kabinlerinizi ve mobalarınızı yerinden alıyoruz. Her türlü sökme takma ve tartım işleri biz ve uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Modoko Hurdacı Hurda Hurda Alım Ve Satım

Modoko Hurdacı Hurda Demir Alım Ve Satımı

Modoko Hurdacı Alüminyum Hurda Alım Ve Satımı

Modoko HurdacıBakır Hurdası Alım Ve Satımı

Sarı Hurdası Alım Ve Satımı

Modoko Çelik Hurdası Alım Ve  Satımı

Modoko Kablo Hurdası Alım Ve  Satımı

Modoko Gümüş Hurda Alım Ve Satımı

Modoko Anakart Alım Ve Satımı

Modoko Elektronik Kart Alım Ve Satımı

Modoko Ekran Kartı Alım Ve Satımı

Modoko Çinko Hurdası Alım Ve Satımı

Modoko Hurda Klima Hurdası Alım Ve Satımı

Modoko Araç Parçası Alım Ve Satımı

Modoko Merkez Akü Alım Ve Satımı

Modoko Petek Hurdası Alım Ve Satımı

Modoko Ümraniye Hurda

Modoko Kurşun Hurdası Alım Ve Satımı

Modoko Krom Hurdası Alım Ve Satımı

Modoko Demir Hurdası Alım Ve Satımı

Modoko Hurdacı Hurda Alım Ve Satımı

Modoko Kağıt Hurdası Alım Ve Satımı

Modoko Plastik Hurdası Alım Ve Satımı

Modoko Makina Hurdası Alım Ve Satımı

Modoko Mahallesi Antika Eşya Alımı

Modoko Pet Hurdası Alım Ve Satımı

Modoko Naylon Hurda Alım Ve Satımı

Modoko Palet-Kasa Alım Ve Satımı

Modoko Hurdacı 0536 614 6326 Hurdacı Hurdacılar

Kenan Baytar

(0536) 614 6326

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.