Suadiye Hurdacısı-Suadiye Bakır Hurdacısı-0536 614 6326

Kategori: Suadiye Hurdacısı | 0

Suadiye Hurdacısı 0536-614-6326

SuadiyeHurdacısı olarak yıllardır sizlere en iyi kalitede hizmet vermeye devam ediyoruz.En yüksek fiyata hurda alım ve satım için bizi arayın. En yüksek fiyata hurda alım ve satım işlerinde bizlerle irtibata geçmeden hurdalarınızı satmayınız. Başta bakır hurdası olmak üzere alımını yaptığımız diğer hurda çeşitlerimizden bazıları kablo. çinko. çelik. krom. alüminyum. demir. sarı. paslanmaz. makine hurdalar. kağıt vs. aklınıza gelebilecek her türlü hurda alımını ve satımını işini yapmaktayız ….

Suadiye Demir Hurda Alımı

Suadiye Hurdacısı olarak Demir hurdası geri dönüşümünün kolay olması ve demir metalinin birçok alanda kullanılması demir hurdasının önemini arttırmaktadır. Otomotiv sektöründe, gemi sanayisinde, inşaat sektöründe, çelik sanayisinde, elektrikli ve elektronik malzemelerin üretiminde, diğer teknolojik ürünlerin yapımında, tarım araçları üretiminde, trafik levhaları yapımında, bazı mutfak eşyaları yapımında kısaca hayatımızın her alanında demir metali kullanılır. Kullanım alanı bu kadar geniş olan demirin geri dönüşümü oldukça önemlidir.

7/24 Hizmet Seçeneği İle Sizlere En Kaliteli Hizmeti Sunuyoruz !

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun Suadiye Hurda olarak gelip hurdalarınızı kapınızdan alıyoruz. Deneyimli çalışanlarımız ile size hiçbir zahmet vermeden hurdalarınızı yerinden alıyoruz. Ölçüm işlemini şeffaf olarak sizlerle beraber yapıyoruz. Hurdalarınızı satmak için bizi arayabilirsiniz. 7 gün 24 saat ulaşmak için sitede bulunan telefon numarasını aramanız yeterlidir.

Suadiye Bakır Hurda Alımı

İstanbul’un birçok semtinden bakır hurdası alımı yapmaktayız Anlaşmalı olduğumuz fabrika, depo ve iş yerlerine önceden konteyner bırakarak bakır hurdası toplanmasına yardımcı olmaktayız. Kurulduğumuz günden bu yana geri dönüşüme hep önem veren doğayı korumak için çevreci bir anlayışla hareket ediyoruz. Ayrıca müşteri memnuniyeti de bizim için çok önemli bir olgudur. Bakır hurdalarınızı bizimle yeniden değer kazansın. İstanbul’un neresinde olursanız olun sitemizde bulunan telefon numarasını arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Suadiye Alüminyum Hurda Alımı

İstanbul’un tüm semtlerinden alüminyum hurdası alıyoruz.Anlaşmalı olduğumuz birçok fabrika ve iş yeri mevcuttur. Deneyimli çalışanlarımız ve çeşitli hurda araçlarımız ile her zaman güvenli ve temiz iş yaptığımız için tercih ediliyoruz. İş güvenliğine dikkat ederek alüminyum hurdalarınızı çevreye zarar vermeden gelip yerinde alalım. Bize 7 gün 24 saat telefon ya da e-posta ile ulaşabilirsiniz. Suadiye Hurda  olarak İstanbul’un neresinde olursanız olun yalnızca  bir telefon uzağınızdayız.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Suadiye Sarı Hurda Alımı

Dayanıklı, uzun ömürlü, korozyona uğramayan ve iletken yapıda olması sebebiyle pek çok sektörde kendisine kullanım alanı bulan sarı hurdası hurdacılar için oldukça değerli malzemelerdir. Sarı hurdası sıhhi tesisatta, nalburiye de, elektronikte, denizcilikte, bazı ev ve süs eşyalarının yapımında yaygın olarak kullanıldığı gibi hurda sarıda yine bu sektörlerde kullanılmak üzere geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Hurdacılar için oldukça değerli bir malzeme olan hurda sarı kendi içerisinde de alaşımını oluşturan metallerin oranlarına bağlı olarak sınıflandırılmaktadır. Hurda sarının bu farklı sınıfları farklı kalitededirler ve kullanım alanlarında da bazı farklılıklar bulunmaktadır.

İstanbul’da sarı hurdası alımlarımızda ödemelerimizi anında nakit olarak yapıyoruz. İşinde uzman kadromuzla sarı hurdalarınız güvenle geri dönüşüme kazandırılıyor. Bize telefon ederek güncel hurda fiyatları içerisinde sarı hurda fiyatını da öğrenebilirsiniz.

Verdiğiniz adresten hurdalarınızı alıyoruz. Hurda fiyatları için telefon ediniz.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

 

Başlıca Hizmetlerimiz 

 • Suadiye Hurda Bakır  Alımı ve Satımı
 • Suadiye Hurdacısı Sarı Alımı ve Satımı
 • Suadiye Hurda Çelik Alımı ve Satımı
 • Suadiye Hurda Çinko  Alımı ve Satımı
 • Suadiye Hurda Krom  Alımı ve Satımı
 • Suadiye Hurda Kablo  Alımı ve Satımı
 • Suadiye Hurda Alımı ve Satımı
 • Suadiye Hurda Demir  Alımı ve Satımı
 • Suadiye  Hurda Alüminyum  Alımı ve Satımı
 • Suadiye Hurda Paslanmaz Alımı ve Satımı
 • Suadiye Hurda Kağıt  Alımı ve Satımı
 • Suadiye Hurda Plastik  Alımı ve Satımı
 • Suadiye Makine Hurdaları Alımı ve Satımı
 • Suadiye Hurda Pet  Alımı ve Satımı
 • Suadiye Hurda Naylon  Alımı ve Satımı

Anadolu Hurda

Kenan Baytar

Tıkla Ara

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir