Tuzla Hurdacısı -Tuzla Bakır Hurdacısı-0536 614 6326

Kategori: tuzla hurdacısı | 0

Tuzla Hurdacısı 0536-614-6326

 

  • Tuzla Hurdacısı olarak 20 yıldır sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.Tuzlanın bütün semtlerinden hurda alım satım işlerinizi yapıyoruz. Rengi kızıl olan ve en çok kullanım alanına sahip madenlerden biri olan bakır , üretimde kolay bir malzeme olmasından dolayı çok eski çağlardan beridir kullanılagelmiş bir maddedir.

 

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Kaynak yapılması gereken alanlarda ve bronz üretiminde de bakırın önemli bir yere sahip olduğunu söylemek mümkündür. Sanayi ve ham madde sektörleri için son derece kullanışlı bir malzeme olması günümüzde bakırın sıkça kullanılmasına neden olurken, eski çağlarda da kısıtlı imkanlar içinde bakırın kullanışlı olması, eskiden beridir bakırın insan yaşamı için önemli bir yere sahip olmasına sebep olmuştur.

tuzla-hurda-tuzla-hurdaci-tuzla-bakir-hurdacisi-0536-614-6326
Anadolu Hurda – 0536-614-6326

Bakır ; dünyanın tüm bölgelerinde rastlanan bir metal çeşididir. Gümüşlerden sonra iyi ileten bakır metal olduğu bazı testler sonucunda ispatlanmıştır. Günümüz dünyasında bakırın kullanıldığı alanlar çok farklılık göstermekle beraber , özellikle teknolojik cihaz , ürün ve malzemelerinde bol miktarda bakır bulunmaktadır. Bununla beraber bakır tüm inşaat alanlarında fazlaca kullanılmaktadır  . Bakır geri dönüşüm sürecinde atık bakır hurdalar öncelikle küçük parçacıklar halinde doğranıp eritilme durumuna hazır hale getirilmektedir. Eritilen tüm bakırlar, ham madde olarak yeniden kullanıma sunulmaktadır. Bakır üretiminde de kullanılan bir maddedir. İletkenler bakır veya alüminyumdan tek tel ya da daha ince tellerden örülmüş örgü tel olabilmektedir.

Tuzla Hurdacısı her zaman en yüksek kurdan Hurda Bakırlarınızı almakta olup, ücretsiz ekspertiz ve nakliye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.Hurda Bakırlarınız için ekspertiz hizmeti talebinde bulunabilir.. Hurda Bakırlarınızın durumu ve değeri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tuzla Hurdacısı olarak firmamıza 0536 614 63 26 numaralı telefondan haftanın 7 günü 24 saati doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm bakır hurdalarınız geri dönüşüme katkı sağlaması amacı ile kablo soyma, lama, kırkambar bakır, kromlarınız ve bakır hurdalarınız toptan olarak değerinde adresinizden tartım işlemlerinden sonra  alınır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.