Uğurmumcu Mahallesi Hurda – Hurdacı – Hurdacısı – 0536-614-6326

Kategori: uğurmumcu mahallesi | 0

Uğurmumcu Mahallesi Hurda 0536-614-6326

Uğurmumcu Mahallesi Hurda olarak 20 yıldır sizlere en iyi hizmeti veriyoruz.Ve ayrıca en hızlı en kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz. Ve en güvenilir bir şekilde sizlere hizmet veriyoruz. Soğanlık Yeni Mahallesi Hurda olarak yükleme nakliye işlerinizi ve ücretsiz şeffaf tartım işlemlerinizi firmamızdaki en tecrübeli ve deneyimli arkadaşlarımızla en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Satmak istediğiniz hurda veya hurdalarınız için bizlere internet adresimizden,mail adresimizden ya da telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Whatsapp uygulaması üzerinden hurda veya hurdalarınızın fotoğrafını çekip bizlere gönderiniz . Bizlere gönderdiğiniz fotoğraflar ve vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizler için bir fiyat çıkarıyoruz. Sizler için çıkarmış olduğumuz  fiyatlarda tam net olarak hurdanın ağırlığını bilmediğimiz için yaklaşık vermiş olduğumuz size sunduğmuz  fiyatlarımızdır. . .

Sizlere bunu da telefon görüşmelerimizde sizlere altını  çizerek  önceden söylüyoruz. Ama hurda teslim alımında vermiş olduğumuz fiyatlar ile telefon konuşmalarımızda verilen fiyatlarımız ile arasında çok az bir fark vardır. Hurdalarınızı anında adresten teslim alarak hızlı bir şekilde yüklemesini yaparak sizlerle birlikte şeffaf bir şekilde tartım işlemlerimizi gerçekleştirip en son işlem olarak sizlerin değersiz olarak görmüş olduğunuz hurda veya  hurdalarınızı anında nakite çeviriyoruz. Bizlere alttaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Her Çeşit Hurda Alım Satım İşlemlerinizi Anında Yapıyoruz !

Uğurmumcu Mahallesi Hurda olarak İstanbul’un her yerinden Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm elçilerinizden hurda alım satım işlerini yapıyoruz. Her türlü demir hurdası, nikel hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kağıt karton hurdası, plastik hurdası, çelik hurdası, nikel hurdası, çinko hurdası, sarı hurdası, çamaşır makinesi – buzdolabı gibi beyaz eşya alımı, inşaat hurda alımı, pvc pencere hurda alımları ve hurda sınıfına giren diğer hurda alım satım işleri yapıyoruz.

En iyi fiyata hurdalarınızı değerlendirmek isterseniz bizleri haftanın 7 günü 24 saati arayabilirsiniz. Hurdalarınızı yerinizden teslim alarak ücretsiz tartı işlemimiz ile sizlerle birlikte tartım işlerini şeffaf bir şekilde yapmaktayız. Ayrıca hurda alım ve satımı dışında da bizleri arayarak hurda fiyatlarını dilediğiniz zaman bizden öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Soğanlık Yeni Mahallesi Hurda olarak aşağıdaki linklerden bizlere ulaşmak olacaktır.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Uğurmumcu Mahallesi Hurda olarak İstanbul genelinde toptan hurda alım satımı yapmaktayız. Her nevi hurdayı yerinde nakit alıyoruz. Uğurmumcu Mahallesi Hurda  olarak en hızlı şekilde araçları müşterilere göndermekteyiz ve yerinizde tartarak hurdalarınızı almaktayız. Uğurmumcu Mahallesi Hurda alanlar içinde en iyi fiyatı biz veriyoruz.

Uğurmumcu Mahallesi Hurda Olarak Alımını Yaptığımız Hurdalar

Uğurmumcu Mahallesi Hurda Her Çeşit Kablo Alımı

Uğurmumcu MahallesiSarı Hurdası Alımı

Uğurmumcu Mahallesi  Bakır Hurdası Alımı

Uğurmumcu Mahallesi Soyma Bakır Alımı

Uğurmumcu Mahallesi Krom Hurdası Alımı

Uğurmumcu Mahallesi Profil Alüminyum Alımı

Uğurmumcu Mahallesi  Sert Hurda Alımı

Uğurmumcu Mahallesi Akümülatör ( AKÜ ) Hurda Alımı

Uğurmumcu Mahallesi Dkp Hurda Alımı

Uğurmumcu Mahallesi Beyaz Eşya Hurdası Alımı

Uğurmumcu Mahallesi  Madeni Hurda Alımı

Uğurmumcu Mahallesi  Demir Alımı Hurda

Uğurmumcu Mahallesi  Demir Talaşı  Hurda Alımı

Uğurmumcu Mahallesi Sac Hurda Alımları Alımı 

Uğurmumcu Mahallesi Hurda-Hurdacı-Hurdacısı-0536-614-6326

Kenan Baytar

(0536) 614 6326

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir