Üsküdar Hurdacı-Üsküdar Hurda Alım Satımı-0536 614 6326

Kategori: Üsküdar Hurdacı | 0

Üsküdar Hurdacı 0536-614-6326

Üsküdar Hurdacı  hurdacılık bütün mahallelerinde hurda, alım , satım , yapmaktayız. Üsküdar Hurdacı olarak en hızlı şekilde araçları müşterilere göndermekteyiz ve hurdalarınız yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır  ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizinde kazanmanızı sağlayacaktır.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

 

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

 

Üsküdar Hurdacı Bakır Alımı

Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınızı için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Üsküdar Hurdacı Sarı Alımı

Sarı hurdası madenlerin içerisinde bakır hurdasından sonra ikinci sırayı alan bir hurda çeşitidir. Hurda piyasasında çok bulunmasına rağmen yüksek fiyata sahiptir. Bunun sebebi ise alaşımlarından bir tanesinin bakır olmasıdır. Sarı pirinç, ev muslukları, vidalar ve kapılar, dolaplar ve anahtarlar için kullanılan cıvatalar gibi dekoratif bir unsur gerektiren ürünlerde kullanılır. Sarı pirinç, trombonlar ve saksafon gibi müzik aletlerinin yapımında da kullanılır. Hurda sarı daha çok tadilat geçiren ev ve iş yerlerinden çıkmaktadır.

Geri dönüşüm açısından hurda sarı pirinçlere bakılacak olursa içerisinde bulunan alaşım oranları nedeniyle farklılık göstermektedir.  Bu alaşım farklılıkları Pirinç hurdasının  fiyatını da etkilemekte ve sınıflandırmaktadır. Bu sınıflandırmalar şu şekildedir; Ara iş sarı hurdası ms-70, Ara iş sarı hurdası ms-64, çubuk ucu parça sarısı, pirinç sarı talaşı, kırkambar sarı hurdası, su saatleri hurdası, vana, musluk, sarı radyatör hurdası ve çubuk sarı talaşı ms-58‘dır. Bu nedenle analiz yaptırmadan sarı hurdalarınızı satmayın ve her sarı hurdasının fiyatının aynı olmadığını ve çeşitlilik gösterdiğini bilmenizi isteriz. Bundan dolayıdır ki İstanbul bölgesinin genelinde hizmet veren firmamız ve alt firmalarımız ile iletişime geçmeden hurda sarılarınızı satmayınız. Firmamızın internet sitesi üzerindeki telefon numaralarından bizimle iletişime geçip hurda sarılarınızın önce resmini gönderin, bizler de size hem en yakın hem de en yüksek fiyat veren hurdacıyı yönlendirelim. Böylelikle sarı hurdanızı hem güvenilir firmalara hem de yüksek fiyattan satmış olursunuz.

Anadolu-Hurda-0536-614-6326
Anadolu-Hurda-0536-614-6326

Üsküdar Hurdacı Alüminyum Alımı

Alüminyum Hurda Alımı

Üsküdar Hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak Anadolu Yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız. Bize ulaşabilmeniz için sitemizin en üstünde yer alan telefon numarasını arayabilirsiniz

Hurda alüminyum geri dönüşüm firmalarının en güncel fiyatlarını yine arayarak ya da mesaj atarak bizden öğrenebilirsiniz. Günden güne değişen alüminyum hurda fiyatları en güncel şekilde sizlere sunmaktayız.Hurda alüminyum için adresten alım imkanı ve en iyi fiyat seçeneği sunuyoruz.

Şirketimiz her türlü alüminyum hurda alımı yapmaktadır. Doğrama alüminyum hurdası, imalat artığı alüminyum hurdası, ofset matbaa alüminyum hurdası, kalıp alüminyum hurdası, araç jant alüminyum hurdası, alüminyum makine hurdası ve daha birçok alüminyum ve alaşımı hurdalarınızı adresinizden alıyoruz.

Üsküdar Hurdacı Krom Alımı 

Krom madeni ülkemizde ihracatı en çok yapılan maden çeşididir. Kullanım alanı bakımından çok büyük yer kaplayan krom madeni çeliğin sertleştirilmesinde, paslanmaz çelik üretiminde ve çeşitli alaşımların elde edilmesinde kullanılır. Bu nedenle de hurda krom geniş bir kullanım alanından çıkmaktadır. Krom özellikle otomobil parçalarında ve kesici aletlerde korozyon önleyici kaplama olarak kullanımı da yaygındır. Erime sıcaklığının yüksek olmasından dolayı tuğla ve kalıp yapımında da yaygın olarak kullanılmaktadır.

Krom çok sert, çok iyi cilalanabilen ve paslanmayan bir maden olduğu için, madeni eşya yapımında da büyük önem taşır. Dışarıya en çok satılan madendir. Krom, çok yönlü bir elementtir. Çelik, alyaj (demir alaşımları), kimya ve refrakter (ateşe dayanıklı malzemeler) sanayilerinde farklı oranlarda ve şekillerde kullanılmaktadır. Metallere sertlik sağladığı için zırhlı araç yapımında da kullanılır. Nikel ile birlikte paslanmaz çeliklerde çok sık kullanılır. Deri tabaklamada toz krom kullanılır ve deriye uzun süre dayanıklılık özelliği kazandırır.

Krom, ayrıca; kaplama, metal cilalama, çimento, cam, reaktörler, mermi, top, çeşitli silahlar ve mühimmatlar, gemi, otobüsler, otobüs durakları, tren vagonları, sokak aydınlatma sistemleri, uçak, uzay sanayisi, merdiven korkulukları ve parmaklıkları, otomotiv, motorlar, motosikletler, bisikletler ve ağır sanayi gibi birçok sektörde alaşım halinde veya saf olarak çeşitli işlemlerden geçirilerek kullanılmaktadır. Kromun kullanım alanı çok olmasından dolayı da krom hurdası da doğal olarak yoğun bir şekilde çıkmaktadır. Krom hurdalarını geri dönüşüme kazandırmak amacı ile uzun yıllardır İstanbul genelinde çalışma yapan firmamız elinizdeki krom hurdalarınızı yerinde ve yüksek fiyat garantisi ile almaktadır.

Üsküdar Hurdacı Kablo Alımı

İstanbul’da her noktadan hurda kablo satın alıyoruz. Yerinde zahmetsizce kablo hurdası satmak isterseniz hurdacı firmamızı arayın. Elektrik elektronik sanayinde kullanılan kabloların içinde bakır varıdır. Bu nedenle hurdacılık için önemi yüksektir. Geri dönüşüm için hurdacılar tarafından satın alınmaktadır. Hurdacılar Birliği olarak hurda kabloya en iyi fiyatı veriyoruz. Kablonun değerini yükseltmek için soyma işlemi yapabilirsiniz. Çıkan bakır parçalarını ve plastik kısmını ayrı ayrı satabilirsiniz.

                        

En Yüksek Fiyattan Hurda Kablo Nasıl Satılır?

Üsküdar Hurdacı  olarak amacımız her hurda türü için en iyi fiyat üzerinden ticaret gerçekleştirmek. Bunu sağlamak için size şunları öneriyoruz;

  1. Birkaç farklı açıdan hurda kabloların fotoğrafını çekin.
  2. Kablo hurdasının içinde herhangi farklı bir şey olup olmadığını kontrol edin.
  3. Net bir fiyat almak için kablo cinsini not edin.
  4. Tahmini ağırlığı kg olarak not alın.
  5. Tüm bu bilgileri bize whatsapp programı üzerinden gönderin.
  6. Size gelen fiyat teklifini değerlendirin.
  7. Kabul etmeniz halinde konum bilginizi yine whatsapp ile gönderin. Müsait olduğunuz bir zaman dilimi belirttin. Hurdacı servisimiz adresinize gelip nakit ödeme yaparak alım işlemini gerçekleştirecektir.

HİZMETLERİMİZ

1. Üsküdar Hurda Alım Satımı

2.Üsküdar Hurda Demir Alım Satımı

3.Üsküdar Hurda Alüminyum Alım Satımı

4.Üsküdar  Hurda Bakır Alım Satımı

5.Üsküdar Hurda Sarı Alım Satımı

6.Üsküdar Hurda Çelik Alım Satımı

7.Üsküdar Hurda Çinko Alım Satımı

8.Üsküdar  Hurda Krom Alım Satımı 

9.Üsküdar Hurda Kablo Alım Satımı

10.Üsküdar Hurda Paslanmaz Alım Satımı 

11.Üsküdar Makine Hurdaları Alım Satımı 

12.Üsküdar Hurda Makine Alım Satımı

13.Üsküdar Hurda Kağıt Çeşitleri Alım Satımı

14.Üsküdar Hurda Plastik Alım Satımı 

15.Üsküdar Demirli Karışık Maden Hurdaları Alım Satımı

16.Üsküdar Hurda Pimapen Plastikler Hurdaları Alım Satımı 

17.Üsküdar Pvc Plastik Hurdaları Alım Satımı 

18.Üsküdar Muhtelif Plastik Hurda Çeşitleri Alım Satımı

19.Üsküdar Hurda Granör Hurda Çeşitleri Alım Satımı 

20.Üsküdar Röntgen Film Hurdaları Alım Satımı

Bize ulaşabilmeniz için yapmanız gereken tek şey; sitenin en üstünde bulunan veya alttaki tıkla ara butonuna basarak bizleri arayabilirsiniz….. Bizi arayın veyahut mesaj atın, bulunduğunuz yere en yakın şubemizden personellerimiz ile sizlere ulaşalım. Deneyimli çalışanlarımız ile gelip hurdanızı kapınızdan alalım.

Anadolu Hurda

 

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir